قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 310929
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

هفت میلیارد تومان اعتبار برای تملک ساختمان‌های اطراف میدان ابوذر

ابراهیم تقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاراقتصادآینده اظهارکرد: یکی از طرح‌هایی که بر اساس پیشنهاد شهرداری بیرجند و تصویب شورای شهر اجرایی می‌شود، طرح توسعه میدان ابوذر است که خبر کلی آن در رسانه‌ها منتشر شد.

رئیس شورای شهر بیرجند بیان‌کرد: براساس این طرح بسیاری از ساختمان‌های اطراف میدان ابوذر چون بازارچه ابوذر، مغازه و پاساژهای طبق نظر کارشناسی اطراف تملک و در راستای طرح توسعه میدان ابوذر و ایجاد میدان مرکزی شهر تخریب می‌شود.

تقی‌زاده با بیان اینکه در فاز اول طرح و با تخریب‌های صورت گرفته یک هکتار به میدان ابوذر افزوده می‌شود، افزود: کل طرح توسعه میدان ۱۱ هکتار است که در زیرمجموعه آن پروژه هایی چون ایجاد باغ ایرانی و میدان اجتماعات دیده شده است.

وی در زمینه بودجه پیش‌بینی شده برای فاز یک توسعه میدان ابوذر یادآور شد: در حال حاضر یک میلیارد تومان اعتبار برای تخریب‌ها و فضاسازی در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای شهر بیرجند گفت: همچنین برای تملک مغازه‌ها و ابنیه اطراف میدان هفت میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است و امیدواریم بتوانیم فاز اول این پروژه مهم را تا پایان سال جاری به اتمام برسانیم.

تقی زاده اظهارکرد: در این طرح همه ساختمان‌ها و تأسیسات مربوط به شهرداری به استثنای ساختمان مرکزی شهرداری و همچنین ساختمان شورای شهر جمع آوری می‌شود.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top