کد خبر: 311058
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

آغاز به كار مركز مشاوره الكترونيكي (اينترنتي) اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری با اعلام این خبر اظهار کرد: افتتاح مرکز مشاوره الکترونیکی (اینترنتی) اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در هفته ای که مختص به پیامبر مهربانی است، نویدبخش افزایش وحدت و مودت میان جامعه کار و تولید و  تعاونگران استان به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل افزایش رونق تولید است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با بیان اینکه خدمات ارائه شده این مرکز به صورت اینترنتی و کاملا غیر حضوری است، افزود: کاربران می توانند تنها با یک کلیک در سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به نشانی www.tehran.mcls.gov.ir به مرکز مشاوره الکترونیکی ورود و از خدمات مشاوره رایگان آن بهره مند شوند.
وی افزود: علاوه بر این در همه ادارات تابعه استان تهران پوسترهایی در میز خدمت تعبیه شده که مراجعین در صورت مطالعه آن از نحوه ارائه خدمات مرکز مشاوره الکترونیکی مطلع و با اسکن کد QR آن بوسیله تلفن همراهشان می توانند به سامانه ورود و از خدمات نوین این مرکز بهره مند شوند.
رضایی بختیاری در پایان اظهارامیدواری کرد که خدمات مشاوره ای این مرکز علاوه بر این که عامل صرفه جویی در وقت و هزینه کاربران باشد، پاسخگوی سوالات مطروحه بوده و نیازهای مشاوره ای عزیزان در حوزه های مرتبط را نیز مرتفع کند.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top