کد خبر: 311082
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
جانشین معاون اجرایی و انتخابات شورای نگهبان:‌

نظام اسلامی درتامین امنیت انتخابات تجربه ارزنده‌ای دارد

محمد رضا میرشمسی روز پنجشنبه دردومین روز از همایش دفاتر نمایندگی استان‌های دیده‌بان شفافیت و عدالت درپژوهشکده علامه طباطبایی (ره) قم اظهار داشت: به لطف خدا، تدابیر رهبر معظم انقلاب و همچنین حمایت‌های مردم نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: درنظر سنجی‌های صورت گرفته از مردم تهران مبنی بر اینکه آیا دراین شهر اغتشاش رخ می‌دهد یا نه؟ بیشتر آنان پاسخ منفی دادند و این خیلی مهم است.

وی  تصریح کرد: با توجه به آشوب‌های بغداد و مشکلات امنیتی پیش آمده درکشورهای منطقه، اگر قرار باشد این مشکل درکشور ما نیز ایجاد شود، تهران باید آبستن حوادث باشد، ولی نظر سنجی‌ها چیز دیگری را می‌گوید.

میرشمسی ادامه داد: چون مردم احساس کردند، نظام اسلامی می‌تواند ناامنی‌ها را خنثی کند، نتایج نظر سنجی‌های صورت گرفته بعد از سرنگونی پهپاد آمریکایی عوض شد.

میر شمسی گفت: مردم قبل از سرنگونی پهپاد می‌گفتند احتمال حمله آمریکا به ایران وجود دارد، ولی پس از آن می‌گویند باید تهدیدهای آمریکا را پاسخ دهیم، از این رو این اقدام نه تنها دنیا را متحیر کرده بلکه مردم ما را نیز دچار آرامش نموده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد پنجشنبه ۳۰ خرداد سال‌جاری از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی، حین تجاوز به حریم هوایی ایران خبر داد.

وی اضافه کرد: رفتارهای امنیت سازی که نظام از ابتدای سال ۹۸ انجام داده یک احساس امنیت و آرامشی را در مردم بوجود آورده و باید از همین موضوع استفاده کنیم و انتخابات را به نحو مطلوب برگزار نماییم.

وی با بیان اینکه جرات و جسارت ملت ایران در برابر آمریکا بالا رفته است، گفت: راهبرد جواب سیلی را با مشت دادن برای ما نیاز است و به وسیله آن می‌توانیم امنیت کشور را پایدار کنیم.

میرشمسی همچنین تقویت وحدت و انسجام ملی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: در صورت ایجاد وحدت دربین آحاد جامعه،  شیطان بزرگ و نوکران منطقه ای آن به هیچ یک از خواسته های خود نخواهند رسید.

چهارمین همایش دفاتر نمایندگی استان‌های دیده‌بان شفافیت و عدالت با حضور علما، اساتید و صاحبنظران در محورهای مختلفی از جمله بررسی راهکارهای تقویت و توسعه تعامل ها و هماهنگی مطلوب بین کارگروه‌های ۱۹ گانه با استان‌ها، بررسی راهکارهای تقویت و توسعه آموزش و پژوهش در دیده‌بان، بررسی راهکارهای تقویت و توسعه دفاتر استانی، بررسی راهکارهای تقویت و توسعه تعاملات رسانه ای دیده بان و بررسی راهکارهای تقویت و توسعه تامین منابع انسانی و مالی پایدار دیده‌بان برگزار شد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top