کد خبر: 311098
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

احداث پروژه شهید کاظمی منوط به حل مسائل حقوقی است

دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در دیدار آیت‌الله امینی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان اینکه مسائل شهر قم خاص است، اظهار کرد: پروژه شهید کاظمی نمونه شرایط خاص قم است و ما تغییر طرح در این پروژه را انجام دادیم و طرحی که قبلا قرار بود اجرا شود به طور کلی تغییر کرد؛ در حال حاضر پروژه به صورت پارکینگ استفاده می‌شود و تا حدودی با سرمایه‌گذار دچار مشکل هستیم و پس از حل مسائل حقوقی پروژه با بارگذاری مطلوب و مناسب این منطقه اجرایی خواهد شد.

شهردار قم بیان کرد: با حمایت رئیس مجلس شورای اسلامی مشکلات این پروژه حل شده و پس از طی مراحل قانونی و حقوقی کار شروع خواهد شد.

دکتر سقائیان‌نژاد با اشاره به پروژه عماریاسر، گفت: توافق با صاحبان ملک کار بسیار مشکلی است تا بتوانیم شرایطی فراهم کنیم که حقی از کسی ضایع نشود، با چارچوبی که مشخص کردیم برنامه‌های خود را پیش می‌بریم.

وی با بیان اینکه نزدیک به هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهر در حال پیگیری است، افزود: در حوزه فضای سبز، حمل و نقل عمومی و عمرانی پروژه‌های گسترده‌ای را در دستور کار پیگیری و اجرا داریم.

شهردار قم با اشاره به نامگذاری روز ورود حضرت معصومه(س) به قم به عنوان روز قم، اظهار کرد: برنامه‌های متنوعی را برای معرفی ظرفیت‌های قم در نظر گرفتیم و طی چند روز در حوزه های فرهنگی، زائر، اقتصادی و… برنامه‌های ویژه‌ای اجرا خواهد شد.

دکتر سقائیان نژاد گفت: ظرفیت‌های نهفته این شهر باید برای مردم قم و دیگران در سطح ملی و بین‌المللی مطرح و برجسته شود.

وی با تاکید بر اینکه در سال ۹۸ بالغ بر ۲۰ هزار مترمربع طرح پارکینگ‌سازی در شهر داریم، گفت: این برنامه باید چندسال ادامه پیدا کند تا مشکل پارکینگ به مرور در قم حل شود.

شهردار قم با بیان اینکه سالیانه ۳۰۰ هکتار به فضای سبز قم اضافه می شود، افزود: بوستان هزار هکتاری قم نیز از میدان مفید به سمت کوه خضر و دوبرادران در حال احداث است که ظرفیت‌های متفاوت گردشگری و تفریحی در آن پیش بینی شده است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top