کد خبر: 311552
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف 155 کیلو تریاک و هلاکت 2 شرور در عملیات تکاوران 114 ابوذر

کشف 155 کیلو تریاک و هلاکت 2 شرور در عملیات تکاوران 114 ابوذر

گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان از کشف 155 کیلو و600 گرم تریاک در عملیات ماموران یگان تکاوری 114 قرارگاه عملیاتی ابوذر و هلاکت 2 شرور مسلح خبر داد.

سردار"عبدالرضا ناظری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران یگان تکاوری 114 قرارگاه عملیاتی ابوذر با انجام کار اطلاعاتی از عبور محموله ای از موادمخدر  از استان ها جنوبی به کرمان مطلع شدند.

وی افزود: در این رابطه 4 اکیپ از ماموران این یگان پس از هماهنگی با مقام قضائی به حوالی رودخانه شورگز اعزام و پس از گذشت ساعاتی 3 دستگاه موتورسیکلت حامل مواد مخدر  با 6 نفر قاچاقچی  وارد کمین نیروها شدند.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: اشرار به محض اطلاع از حضور نیروها به سمت ماموران شلیک کردند که با حجم آتش سنگین نیروها مواجه شدند.

وی با اشاره به سنگینی عملیات و تلاش مجاهدانه ماموران افزود:در این عملیات 2 شرور مسلح به هلاکت رسیدند و 2 دستگاه موتورسیکلت توقیف و مقادیری سلاح و مهمات کشف شد.

سردار ناظری ضمن اشاره به کشف 155 کیلو و 600 گرم تریاک در این عملیات تصریح کرد: بقیه اشرار با توجه به تاریکی هوا و پوشش گیاهی منطقه متواری که تلاش پلیس برای دستگیری آنها ادامه دارد.#
 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top