کد خبر: 311563
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۲۳:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

عامل انسداد معابر و تخریب تعدادی از بانک ها در شهرستان قدس دستگير شد

عامل انسداد معابر و تخریب تعدادی از بانک ها در شهرستان قدس دستگير شد

گروه استان ها – غرب استان تهران – فرمانده انتظامی استان از دستگیری عامل اصلی انسداد و راهبندان خیابان اصلی و تخریب تعدادی از بانک های شهرستان قدس خبر داد.

 

سردار "محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به دنبال وقوع برخی حوادث و ناآرامی ها در اواخر آبان ماه سال جاری و سوء استفاده فرصت طلبان و ضد انقلاب از آن، شناسایی سرشاخه ها و عناصر اصلی آشوبگران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: در همین رابطه ماموران پلیس امنیت شهرستان قدس پس از یک سری بررسی های اطلاعاتی و اقدامات فنی، موفق به شناسایی یکی از لیدرهای اصلی حوادث اخیر شدند.

 وی ادامه داد: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد این فرد که در تعرض و تخریب تعدادی از بانک ها و غارت آنان نیز نقش فعال داشته علاوه بر آن نیز به صورت عمدی ضمن توقف خودرو خود در وسط خیابان اصلی، مانع حرکت خودروهای دیگر شده و اقدام به مسدود کردن یکی از خیابان های اصلی شهر شده است .

اين مقام ارشد انتظامي گفت: با شناسايي هویت متهم و هماهنگی قضائي، تيمي از ماموران مرکز عمليات پليس امنيت عمومي  شهرستان قدس براي دستگيري اين فرد شرور، اعزام و موفق شدند در يک عمليات از پیش طراحی شده  وی را قبل از فرار دستگير کنند.

سردار خانچرلی در پايان با بيان اينکه متهم تحويل مراجع قضائي شده است، خاطر نشان کرد: با هماهنگی قضائی تحقيقات پليسي براي دستگيري ساير همدستان وی، ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top