کد خبر: 311567
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

دستگیری نخاله ریز بزرگراه زین الدین

دستگیری نخاله ریز بزرگراه زین الدین

گروه استان ها- تهران بزرگ - رئيس مرکز عمليات پليس امنيت عمومي از دستگيري راننده يک دستگاه کمپرسي خبر داد که در روز اول نا آرامي ها نخاله هاي ساختماني را در بزرگراه زين الدين تخلیه کرد تا به آشوب گران در انسداد اين بزرگراه کمک کند.


به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سرهنگ "سعيد راستي" بيان داشت: ظهر روز اول اغتشاشات با دريافت خبري مبني بر اينکه راننده یک دستگاه کمپرسی، نخاله ساختمانی را در بزرگراه شهيد زين الدين تخلیه و بر شدت انسداد بزرگراه و افزایش بار ترافيکي افزوده است، مأموران مرکز عمليات پليس امنيت عمومي پايتخت تحقيق در خصوص شناسايي و بازداشت عامل يا عاملان اين اقدام را آغاز کردند.

وي گفت: بررسي‌هاي اوليه نشان داد تخليه نخاله هاي ساختماني در محور غرب به شرق بزرگراه شهيد زين الدين ضمن همراهي با آشوب گران و ايجاد بارترافيکي سنگين در اين محور موجب ادامه دار شدن آشوب ها در اين منطقه شده است.

اين مقام انتظامي با اشاره به اینکه راننده خودرو مذکور قبل از حضور مأموران از محل گريخته بود، افزود:  پس از بررسی های لازم متهم در مخفیگاهش در محله تهرانپارس دستگیر شد.

رئيس مرکز عمليات پليس امنيت عمومي پايتخت در پايان با بيان اينکه متهم به جرم خود اعتراف کرد، عنوان داشت: پس از تحقیقات تکمیلی وی به مراجع قضائي معرفي شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top