آخرین اخبار

کد خبر: 311659
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف بیش از 33 کیلوگرم حشیش در یک عملیات مشترک پلیسی

کشف بیش از 33 کیلوگرم حشیش در یک عملیات مشترک پلیسی

گروه استان ها- البرز- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 33 کیلو و 750 گرم حشیش در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و فرماندهی تهران بزرگ خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی عسکری" با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی تهران بزرگ مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع حشیش در استان البرز، رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه ماموران با انجام اقدامات پلیسی متوجه شدند نامبرده مقدار قابل توجهی حشیش از عناصر فروش مواد مخدر استان های شرقی تهیه کرده و در یک منزل مسکونی در حوالی گوهردشت کرج مخفی کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز پس از اطمینان از دپو مواد در محل یادشده به همراه اکیپی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به محل مورد نظر اعزام و دریک عملیات غافلگیرانه همدست متهم را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی 33 کیلو و 750 گرم حشیش کشف کردند.

سرهنگ عسکری گفت: در تحقیق از متهم دستگیر شده نامبرده از محتویات بسته های کشف شده اظهار بی اطلاعی کرده و عنوان داشت که بسته ها را از قاچاقچی مواد مخدر به عنوان امانت گرفته و در منزلش نگهداری می کند.

وی اظهار کرد: ماموران در ادامه با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم اصلی را نیز شناسایی کرده و با تعقیب و مراقبت منزل وی درنهایت نامبرده را حین خروج از منزلش در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با رویکرد مبارزه با فروشندگان کلان مواد افیونی، سعی در ممانعت از ورود مواد به استان را دارد و در این مسیر برای حفظ امنیت روانی جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top