کد خبر: 311668
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

منشأ درخشندگی نیروی انتظامی، بصیرت است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "سید ابوفاضل رضوی اردکانی" در مراسم افتتاحیه نهمین دوره بصیرت غیر تمرکزی فرماندهی انتظامی استان فارس، ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)،اظهار داشت: نیروی انتظامی باعث افتخار مردم ایران اسلامی و منشأ درخشندگی و ویژگی آن بصیرت است.

وی به حوادث و اغتشاشات آبان ماه سال جاری اشاره کرد و افزود: در آن مقطع کارکنان نیروی انتظامی با ایثار و از خود گذشتگی خود وارد میدان شدند و اقدامات خود را به خوبی انجام دادند.

امام جمعه موقت شیراز با بیان اینکه بعضی ها که در صحنه و میدان حضور نداشتند از عملکرد ناجا انتقاد کردند، تصریح کرد: با این وجود، مردم با بصیرت ایران اسلامی و مسئولان کشور از اقدامات و عملکرد نیروی انتظامی در اغتشاشات، تقدیر و تشکر کردند.

حجت الاسلام و المسلمین رضوی اردکانی با اشاره به اینکه مردم با بصیرت راه خود را از اغتشاشگران جدا کردند، بیان کرد: کسانی که در اغتشاشات، تخریب های وقیحانه و اهانت به مقدسات را انجام دادند، با آموزش های لازم از سوی معاندان اهداف دیگری را در سر می پروراندند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی استان فارس در این حوادث به عنوان مسئول درجه اول میدانی خوب عمل کرد، افزود: به نمایندگی از مردم ، از کارکنان انتظامی استان و به ویژه سردار حبیبی به عنوان سرداری غیور و شجاع تقدیر و تشکر می کنم.

امام جمعه موقت شیراز نیروی انتظامی را نیرویی در خدمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: تنها نیرویی که در مرزها و در مبارزه با سوداگران مرگ با جنگی مداوم روبرو می باشد، نیروی انتظامی است.

حجت الاسلام و المسلمین رضوی اردکانی اساس دوام و قوام نظام جمهوری اسلامی ایران را بر پایه رهبری، مکتب و اعتقادات، مردم و وحدت استوار دانست و گفت: دشمنان این پایه های اساسی را مورد هدف قرار داده اند که البته همواره در این مسیر ناکام مانده اند.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top