آخرین اخبار

کد خبر: 311704
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

دستگیری4 تن از عاملان آتش سوزی بانک تجارت اصفهان

دستگیری4 تن از عاملان آتش سوزی بانک تجارت اصفهان

گروه استان ها_اصفهان_ رئیس پلیس امنیت عمومی استان از دستگیری 4 فردی که دراغتشاشات آبان ماه، بانک تجارت شعبه سه راه سیمین را آتش داده بودند خبر داد.

 

سرهنگ "محمدحسن اسماعیلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پس از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین، یکسری اعتراضات مردمی در شهر اصفهان شکل گرفت و رفته رفته برخی افراد اغتشاشگر و اخلالگر نیز که فرصت را غنیمت می دانستند وارد صحنه شدند و اقدامات خرابکارانه ای مانند تخریب اموال عمومی و دولتی ، آتش زدن بانک ها و پمپ بنزین ها و حتی تعرض به جان و مال مردم را انجام دادند.

وی افزود: شناسایی عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران نظم عمومی از همان دقایق اولیه به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت که تاکنون دستگیری های زیادی نیز انجام شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی اصفهان موفق شدند 4 نفر از عناصر اصلی اغتشاشات که بانک تجارت شعبه سه راه سیمین این شهر را آتش زده بودند، شناسایی و در عملیات های جداگانه ای آنها را دستگیر کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی اصفهان خاطر نشان کرد: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس صراحتاً به تخریب و آتش زدن بانک تجارت اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ اسماعیلی گفت: تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاشات آبان ماه استان اصفهان و مزدوران ضد انقلاب خارج نشین زیر ذره بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به زودی باقیمانده آن ها نیز دستگیر و به دست قانون سپرده شده و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top