آخرین اخبار

کد خبر: 311707
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

توقیف شناورهای حامل 44 ميليارد کالاي قاچاق در آب های بوشهر

توقیف شناورهای حامل 44 ميليارد کالاي قاچاق در آب های بوشهر

گروه ناجا - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف شناورهای حامل بیش از 44 میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های خلیج فارس خبر داد.

 

سردار "ولي‌اله رضايي‌نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر، اظهار داشت: مرزبانان استان بوشهر در راستای جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق از کشور، با تشدید اقدامات کنترلی در آب‌های نیلگون خلیج فارس، طی چند روز گذشته با توقیف شناورهای حامل کالای قاچاق، قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشتند.

وی با اشاره به توقیف 4 فروند شناور و 2 دستگاه وسیله نقلیه افزود: مرزبانان در اجرای طرح تشدید کنترل نوار مرزی، موفق به کشف بيش از 7 هزار و 500 دستگاه تلفن همراه و لوازم جانبي، 8 ميليون و 500 هزار عدد دارو و بيش از 10 هزار ليتر سوخت قاچاق در آب‌های ساحلی بوشهر شدند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر با اشاره به دستگیری 4 سودجو، عنوان کرد: کارشناسان ارزش ریالی محموله مکشوفه را 44 ميليارد و 89 ميليون ريال برآورد کردند که با انجام اقدامات قانونی، تحویل مراجع ذی صلاح شدند.

سردار رضایی نژاد خاطرنشان کرد: امروزه تلاش در جهت استفاده از تمام توان و ظرفيت موجود در پيشبرد اهداف سازماني در مرزها از موضوعات اساسي بوده که به لطف خداوند متعال تا به حال توانسته‌ايم قاچاقچيان و متخلفان را از رسيدن به اهداف خود ناکام گذاشته و شاهد کشفيات چشمگير کالاي قاچاق در مرزهاي اين استان باشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top