کد خبر: 311717
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۲۰:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تمرین ایثار، یکی از دستاوردهای مهم خدمت سربازی

تمرین ایثار، یکی از دستاوردهای مهم خدمت سربازی

گروه ناجا – رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه تمرین ایثار، یکی از دستاوردهای مهم خدمت سربازی است، گفت: سربازی یعنی ایثارگری و سربازان، ایثارگرترین قشر کشور محسوب می شوند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبرگزاری پلیس، سردار " تقی مهری" در مراسم اعزام به خدمت سربازان فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا که فرمودند" خدمت وظیفه عمومی، خدمت واقعا مقدسی است که در جنگ و صلح در صف اول نیازهای کشور قرار دارد"، اشاره کرد و اظهارداشت: در همه کشورهای دنیا مسئله امنیت،  موضوعی مهم و  اساسی است؛ سربازان عزیز یکی از ارکان مهم و اصلی نیروهای مسلح در تامین امنیت به شمار می آیند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه تمرین ایثار، یکی از دستاوردهای مهم خدمت سربازی است، گفت: سربازی یعنی ایثارگری و سربازان، ایثارگرترین قشر افراد در کشور محسوب می شوند.

سردار مهری به قرارگاه مهارت آموزی برای سربازان وظیفه و برنامه های ستاد کل در این رابطه اشاره و بیان کرد: سربازان پس از ورود به پادگان ها به آنها توصیه می شود که حتماً یک مهارت شغلی را فرابگیرند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: سربازانی که در دوره‌های مهارت آموزی شرکت کنند، پس از قبولی در آزمون‌های مربوطه،گواهینامه مهارتی از سوی سازمان فنی و حرفه ای برای آنان صادر می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top