کد خبر: 311768
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۵
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

ساعت دیدار سوهان محمد سیما و سن ایچ ساوه تغییر کرد / هفته جدید، سرمربی جدید

تیم سوهان محمد سیما عصر امروز در حالی به مصاف سن ایچ ساوه می‌رود که پس از دو سال مجدداً وحید غیاثی بر روی نیمکت این تیم تکیه زده است.

نماینده قم عصر امروز در حالی به مصاف سن ایچ خواهد رفت که اگرچه به رده ششم جدول سقوط کرده اما فاصله تیم‌ها در رده سوم تا هشتم بسیار اندک است و یک برد می‌تواند باعث تغییر جایگاه چند پله‌ای تیم‌ها شود.

سوهانی‌ها که این روزها با شوک تغییر غیرفنی سرمربی خود دست‌وپنجه نرمی می‌کند، تحت نظر سید وحید غیاثی تمرینات خود را پیگیری کرده‌اند و باید منتظر سبک بازی جدیدی از این تیم باشیم.

غیاثی از ابتدای فصل به‌عنوان مربی همراه تیم بوده و با شرایط تیم کاملاً آشناست، اما نکته جالب اینجاست پس از دو سال دوباره به‌عنوان سرمربی هدایت نماینده قم را بر عهده خواهد داشت،وی در اولین سال حضور این تیم بانام آتلیه طهران که خودش آن را به لیگ برتر رسانده بود به‌عنوان پنجم لیگ رسیده بود.

سن ایچی ها که با سی امتیاز و یک امتیاز کمتر از نماینده قم در جایگاه هفتم لیگ هستند برای تصاحب جایگاه محمد سیما پای به قم می‌گذارند.

این در شرایطی است که محمد سیما در بازی رفت در ساوه این تیم را شکست داد و نوار پیروزی‌های این تیم را پاره کرد، البته فوتسالیست‌های قمی برای حضور در جمع مدعیان محکوم‌به پیروزی در مسابقه فردا هستند

از بین مصدومان تیم قم، محمد کوهستانی و علی فیاضی مشکلی برای همراهی تیمشان ندارند و به این بازی رسیده‌اند.

از سوی دیگر طرفداران نماینده قم نیز فارغ از تغییرات به وجود آمده ، هیچ‌چیز برایشان مهم‌تر از پیروزی و سربلندی تیم شهرشان نیست و برای حمایت همه‌جانبه نماینده قم پای به حیدریان می‌گذارند.

گفتنی است، دیدار دو تیم از ساعت 16 عصر فردا با قضاوت فرزین صالح و مجید اکبری در سالن دوهزارنفری شهید حیدریان برابر یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.

 + 0
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top