کد خبر: 311807
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۷:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

بصیرت مردم در اغتشاشات اخیر باعث یاس دشمنان شد

فرمانده يگان های ویژه ناجا:

بصیرت مردم در اغتشاشات اخیر باعث یاس دشمنان شد

گروه ناجا_فرمانده يگان های ویژه ناجا بصیرت مردم در اغتشاشات اخیر را باعث یاس و ناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان یگان ویژه استان اصفهان، با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با سوء استفاده از برخی کاستی ها و موقعیت های حساس کشور مانند گرانی بنزین امنیت ایران اسلامی را مورد هدف قرار داده اند، گفت: دشمنان سعی داشتند امنیت کشور را مختل کنند که با حضور هوشیارانه مردم و توانمندی های یگان ویژه و سایر نیروهای امنیتی این توطئه ناکام ماند.

وی افزود: دشمنان نظام و استکبار تمام سعی خود را به کار گرفتند تا اعتراضات گرانی بنزین را به اغتشاش و خرابکاری و تخریب اموال عمومی تبدیل کنند اما ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی همانند هميشه هرکجا لازم بدانند به موقع در صحنه حاضر شده و با حضور در خیابان ها حماسه اي آفريدند و از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دفاع کردند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه بصیرت مردم در اغتشاشات اخیر باعث یاس و ناامیدی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شد، تصریح کرد: آتش زدن بانک و اموال عمومی کار مردم نیست، این کار اشرار است، در چنین حوادثی معمولا اشرار، کینه‌ورزان و انسان های ناباب وارد میدان می‌شوند، گاهی بعضی از جوان ها هم از روی هیجان با اشرار همراهی می‌کنند و این‌جور مفاسد را به‌ بار می‌آورند.

سردار کرمی، بصیرت مردم را مانع فرصت طلبی دشمنان نظام برشمرد و گفت: برای حادثه اخیر طراحی و برنامه ریزی شده بود آنان می خواستند یک موضوع کوچک را به مناطق مختلف کشور و تا سطح ملی بگسترانند.

وی یادآور شد: آماده ایم به هر نوعی که خداوند متعال مقدر کند به وظایف مان عمل کنیم، شهادت آرزوی تک تک عزیزانی است که لباس مقدس ناجا را به تن دارند؛ دشمنان بدانند کسی نیست که این لباس مقدس را به تن داشته باشد و آرزویش وصال درگاه حق تعالی نباشد، امیدوارم پروردگار یکتا به همه ما درک و معرفت عمل در راه شهدا را عنایت بفرمایند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به وقوع تجمعات اعتراضی و اغتشاشات اخیر بر لزوم هوشیاری و آمادگی بیش از پیش فرماندهان و کارکنان یگان ویژه تأکید و خاطرنشان کرد: تمام فرماندهان و مدیران باید به بحث آموزشی و توجیه کارکنان تحت امر خود و نظارت مستمر و منظم بر آن ها دقت لازم را داشته باشند و از بروز هرگونه شکست حفاظتی خودداری و پیشگیری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top