آخرین اخبار

کد خبر: 312504
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۸ ۲۱:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

شهداء قهرمانان و اسطوره های ماندگار نظام اسلامی هستند

شهداء قهرمانان و اسطوره های ماندگار نظام اسلامی هستند

گروه استان ها –هرمزگان-جانشین فرمانده ناجا در دیدار با خانواده شهید "مسعود سالاری" در بندرعباس گفت: شهداء قهرمانان و اسطوره های نظام اسلامی هستند و اين انقلاب و نظام از برکت وجود نام و ياد آنان، آبرو و عزت گرفته است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "ایوب سلیمانی" عصر امروز به همراه  سردار "جعفری" فرمانده انتظامی استان هرمزگان با حضور در منزل شهید "مسعود سالاری" در بندرعباس با خانواده این شهید دیدار و گفت و گو کرد.

جانشین فرمانده ناجا ضمن عرض تسلیت شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، با بیان اینکه شهید با شهادت خود به مقامی می رسد که خداوند از او خشنود و راضی است، اظهارداشت: شهداء جان خود را در راه حفظ امنيت و اعتلاي اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  فدا کردند، در سايه همين امنيت شاهد تلاش و پیشرفت در عرصه های مختلف هستیم.

وی ادامه داد: امنیت و سلامتی مهمترین نعمتهای الهی می باشد که در اختیار انسان است و تا زمانی که یکی از این دو نعمت بزرگ را از دست نداده ایم، قدردان آن نمی باشیم.

سردار سلیمانی تصریح کرد: امروز به برکت خون شهداء و صبر و ایثار خانواده این بزرگواران، امنیت بسیار مطلوبی را در منطقه ای که کانون ناامنی است را شاهد هستیم.

این مقام عالی انتظامی با بیان اینکه تمام دشمنان اسلام هدفشان نا امن نمودن ایران اسلامی است، ادامه داد: شهداء قهرمانان و اسطوره های نظام اسلامی هستند و اين انقلاب و نظام از برکت وجود نام و ياد آنان آبرو و عزت گرفته است.

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: دشمنان و بد خواهان ایران اسلامی بدانند، همه ما مردم و نیرو های امنیتی آماده شهادت هستیم و راه شهداء را که همانا راه خداست ادامه می دهیم؛ این پرچم پرافتخار را که امانتی در دست ما است با اقتدار به صاحب اصلی آن امام زمان (عج)خواهیم داد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top