آخرین اخبار

کد خبر: 312614
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۸ ۲۰:۰۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

کاهش 7 درصدي جانباختگان تصادفات درون شهري اصفهان

رئیس پلیس راهور استان از کاهش 7 درصدی آمار جانباختگان تصادفات درون شهری در استان اصفهان طی 9 ماهه ابتدای امسال خبر داد.


 

به گزارش خبرنگار اقتصاد آینده از اصفهان/ سرهنگ محمدرضا محمدي در تشریح   اظهار داشت: مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با انجام یکسری اقدامات کارشناسی و تخصصی تمام توان خود را به کار گرفته اند تا میزان وقوع تصادفات ، مجروحیت ها و فوت افراد ناشی از تصادفات تا حد زیادی کاهش یابند.

وی افزود: بحمدلله در این راستا دستاوردهای خوبی نیز نصیب پلیس شد و در 9 ماهه ابتدایی امسال میزان جانباختگان ناشی از تصادفات فوتی درون شهری 7 درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته یافت.

این مقام انتظامی بیان داشت: خوشبختانه در تصادفات موتورسيکلت سواران نيز شاهد کاهش14 درصدي تعداد جانباختگان بر اساس اعلام پزشكي قانوني نسبت به مدت مشابه سال قبل بوديم.

سرهنگ محمدي افزود: متاسفانه در تصادفات منجر به مجروح شدن افراد شاهد افزايش 12 درصدي بودیم و طبق اعلام پزشكي قانوني مجروحان ناشی از تصادفات درون شهری از ابتدای سال تاکنون یک هزار و 135 نفر بوده اند .

رييس پليس راهور استان اصفهان به رانندگان و عابران توصیه کرد: حتما به توصیه های پلیس توجه و قانون را رعایت کنند، رانندگان با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و از عجله و شتاب اکیدا خودداری شود، موتورسیکلت سواران کلاه ایمنی را فراموش نکنند، عابران هنگام عبور از تقاطع و خیابان ها از خطوط مخصوص یا پل هوایی استفاده کنند و در آخر بدانید نقص عضو یا فوت یک فرد ، یک خانواده و یک جامعه را دچار اختلال می کند.

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top