کد خبر: 312797
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

ادامه فعالیت سامانه برفی تا دوشنبه


 

محمد اشجعی گفت: تا چهارشنبه جوی پایدار در استان حاکم خواهد شد و بارش ها به صورت موج ضعیف و پراکنده خواهد بود. از روی جمعه سامانه جدیدی وارد استان خواهد شد که بارش‌ها در هفته بعدی ادامه دار خواهد بود.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اقتصاد آینده ، محمد اشجعی معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی، در گفت‌وگو با خبرنگار ان با اشاره به بارش برف در استان در چند روز اخیر گفت: این سامانه بارشی تا فردا ادامه‌دار خواهد بود ولی از میزان فعالیت آن کاسته می‌شود.

 

وی گفت: تا چهارشنبه جوی پایدار در استان حاکم خواهد شد و بارش ها به صورت موج ضعیف و پراکنده خواهد بود. از روز جمعه سامانه جدیدی وارد استان خواهد شد که بارش‌ها در هفته بعدی ادامه دار خواهد بود.

 

اشجعی یادآور شد: در 24 ساعت گذشته میانه با 3 درجه بالای صفر و مرند با 7 درجه زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین شهرهای استان را تشکیل داده‌اند. همچنین دمای تبریز در گرم‌ترین ساعات منفی 1 و در سردترین میزان خود به منفی 5 درجه رسیده است. دمای فعلی تبریز هم منهای 1 درجه است که نسبت به روز گذشته 1 درجه گرم‌تر شده است.

 

معاون پیش‌بینی و توسعه اداره کل هواشناسی استان یادآور شد: بیشترین میزان بارش ها نیز در شهرستان بستان‌آباد ثبت شده است که 14/5 میلی متر است و میزان بارش برف در این شهرستان نیز به 14 سانتی متر رسیده است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top