کد خبر: 312823
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۸ ۲۰:۳۷
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

پیش بینی بارش باران در استان قم

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد بارش باران و در ارتفاعات بارش برف در استان خواهیم بود.

محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری و مه آلود و گاهی وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم صفر درجه و 10 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 1- درجه و 6 درجه است، فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری و مه آلود، در برخی ساعات بارش باران در ارتفاعات بارش برف و گاهی وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم نیمه ابری و مه آلود است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد بارش باران و برف و وزش باد در ارتفاعات در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان صفر درجه و 5 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب صفر درجه و چهار درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت هفت کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با منفی پنج درجه و منطقه کوشک نصرت با پنج درجه بود.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top