کد خبر: 312857
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

زن هزار چهره در دام كارآگاهان پايگاه چهارم

سرهنگ كارآگاه "مرتضي نثاري" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: بیست و دوم تیرماه امسال فردي با مراجعه به كلانتري 147گلبرگ شكايتي را مبني بر سرقت منزلش طرح کرد که پس از ثبت شكايت اوليه پرونده برای رسيدگي تخصصي در اختيار كارآگاهان پايگاه چهارم قرار گرفت.

وی تصریح کرد: شاكي به پايگاه چهارم دعوت و در تحقیقات پلیسی اظهار داشت، سارق يا سارقان بلافاصله بعد از خروج مادرم از منزلش بدون هيچ گونه  تخريبی با استفاده از کليد وارد منزل شده اند و اموالی از قبيل طلاجات، ارز و لپ تاپ به ارزش تقريبي یک میلیارد ریال سرقت و هنگام خروج با لوازم آرایشی تصوير لبخند را روي آينه کمد ديواري کشيده اند.

این مقام انتظامی گفت: از شاکي در خصوص معرفي مظنون تحقيق شد که بيان داشت، چند وقت قبل خانمي به نام انسيه 35ساله از شرکت خدمات نظافتي برای نظافت منزل استخدام کرديم که پس از خروج وي، دسته کليد ساختمان مفقود شد.

رئيس پايگاه چهارم پليس آگاهي پايتخت افزود: با اطلاعات به دست آمده اقدامات پليسي برای شناسايي هویت و مخفيگاه انسيه آغاز و در تحقیقات انجام شده مشخص شد وی سابقه دار بوده و قبلا به همين شيوه و شگرد سرقت کرده است.

نثاری ابراز داشت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد متهم در سرقت ها با اسامي مختلف مانند مهري، وحيده، انسيه، سارا، منيژه و... در شرکت هاي نظافتي استخدام و با معرفي به منازل ، طلاجات، ارز، کليد، لپ تاپ، تبلت، موبايل، بدليجات، لوازم منزل و مدارک را سرقت کرده و با استفاده از مدارک سرقتي از منازل شاکیان در شرکت هاي نظافتي استخدام و در برخي موارد حتی افتتاح حساب بانکی برای واريز وجوه سرقتی به حسابش کرده است.

وی با بیان اینکه هویت واقعی متهم به نام آزاده شناسایی و مشخص شد وی در  شهر پرند، رباط کريم و اسلامشهر با همين شيوه سرقت کرده است، گفت: علي رغم شناسايي هويت اصلي متهم آدرس دقيقي از وي به دست نيامد.

رئیس پایگاه چهارم افزود: با انجام تحقیقات دیگری مشخص شد اين خانم با استفاده از مدارک هويتي زني به نام نوشين در مرداد ماه امسال اقدام به تکميل فرم استخدام در يكي از شرکت هاي خدماتي در تهران کرده است.

وی با اشاره به اینکه مخفیگاه جدید متهم شناسایی و با دستور قضائی دستگیر شد، گفت: متهم از بدو دستگیری خود را به کارآگاهان با اسامی مختلفی معرفی  و در نهایت با مشاهده دلایل پلیس، چاره ای جز اعتراف نداشت و ضمن معرفی هویت واقعی خود به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

سرهنگ نثاري ابراز داشت : متهم با دستور شعبه اول دادياري دادسراي ناحيه 15 تهران روانه زندان شد.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top