کد خبر: 312862
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

مرزهای امن کشورنتیجه غیرت و تلاش مرزبانان است

مرزهای امن کشورنتیجه غیرت و تلاش مرزبانان است

گروه ناجا-فرمانده مرزبانی ناجا گفت:مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جهت روحیه، ایمان و غیرت دینی مرزبانان امن است بنده به عنوان فرمانده مرزبانی هیچ دغدغه ای برای امنیت مرزها با وجود شما مرزداران ندارم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی"در جمع فراگیران دوره هشتم مرکز آموزش علوم و فنون مرزبانی ثامن الائمه (ع) مشهد مقدس اظهار داشت: مرزهای ایران اسلامی به برکت خون شهدا و رشادت شما مرزبانان از امنیت بالایی برخوردار است.

وی افزود:دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با هدف انحراف مسیر انقلاب اسلامی سعی در ایجاد تفرقه میان ملت ایران را دارد که با وجود پر برکت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سربازان پیرو ایشان این امر هرگز  محقق نمی شود.

سردار رضایی با اشاره به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مبارزات وی با استکبار جهانی بیان کرد: بدرقه بي نظير مردم و شرکت در مراسم تشییع  آن شهيد گرانقدر سيلي محکم ملت به استکبار جهاني و دولتمردان آمريکا بود.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید براینکه انقلاب اسلامی برگرفته از اسلام  ناب محمدی (ص)است و توجه به امر به معروف و نهی از منکر از واجبات است،گفت: انقلاب ما؛ انقلاب اخلاق و رفتار اسلامي است و ایران اسلامی حریم امن مردم است.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جهت روحیه، ایمان و غیرت دینی مرزبانان امن است بنده به عنوان فرمانده مرزبانی هیچ دغدغه ای برای امنیت مرزها با وجود شما مرزداران ندارم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم



+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید




Scroll to Top