کد خبر: 312881
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

معاون سازمان امور استخدامي: ثبت تجارب بازنشستگان ضروري است

معاون سرمایه انسانی سازمان امور اداری و استخدامی کشور،گفت: پس از بازنشسته شدن افراد هیچ محلی برای ثبت تجربیات و دانش آنان در دستگاه های اجرایی کشور وجود ندارد در حالی که این امر ضروری و اجتناب ناپذیر است. ،گفت: پس از بازنشسته شدن افراد هیچ محلی برای ثبت تجربیات و دانش آنان در دستگاه های اجرایی کشور وجود ندارد در حالی که این امر ضروری و اجتناب ناپذیر است.

معاون سازمان امور استخدامی: ثبت تجارب بازنشستگان ضروری است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، "سید صدرالدین صدری " امروز چهارشنبه دوم بهمن  در دومین نشست تخصصی مدیران پشتیبانی و ذی حسابان ادارات کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور در شیراز بر تجربیات سایر کشورها در زمینه بهره از تجارب پیشکسوتان اشاره کرد و افزود: در برخی از کشورها افراد قبل از بازنشستگی مطالبی شبیه پایان نامه برای مدیریت دانش و تجربیات خود تهیه می کنند و دریافت حقوق و مزایای پس از بازنشستگی آنان پس از تحویل این مطالب انجام می شود.
معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: یکی از مشکلات بزرگ کشور ما این است که با تغییر هیات عامل در دستگاه های اجرایی کشور این طور به نظر می رسد که باید همه موارد از نو ساخته شود،در حالی که می توان از دانش افراد قبلی در پیشبرد اهداف آینده بهره برد.
 گفتنی است این نشست  با هدف هم افزایی و شفافیت مالی ادارات تابعه وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی از سه شنبه در شیراز آغاز شده و فردا به کار خود پایان می دهد.  

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top