کد خبر: 312889
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

خوزستان قهرمان مسابقات پرس سینه کشور شد

به گزارش ایرنا رقابت های پرس سینه قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی گرامیداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی از روز ۲۸ دی تا دوم بهمن ماه به میزبانی باشگاه ملی حفاری اهواز و هیات بدنسازی و پرورش اندام استان برگزار شد که در نهایت به قهرمانی نماینده خوزستان منجر شد.

این رقابت ها در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با ۴۵۵ ورزشکار از ۲۰ استان در قالب ۴۵ تیم با حضور مجتبی ملکی رییس کمیته پاورلیفتینگ، افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان و اردوان قاسمی رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان در سالن شهدای وزنه برداری خوزستان برگزار شد که در پایان تیم های برتر هر رده سنی شناخته شدند.

در مسابقات رده سنی نوجوانان تیم های ملی حفاری، چهارمحال بختیاری و هیات خوزستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند همچنین در رده سنی جوانان تیم های ملی حفاری، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی اول تا سوم شدند.

در رده سنی بزرگسالان نیز تیم های ملی حفاری،هیات خوزستان و خراسان رضوی اول تا سوم شدند همچنین در رده سنی پیشکسوتان تیم های ملی حفاری، هیات خوزستان و فارس عنوان های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام


+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top