کد خبر: 312948
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

واژگونی خودرو پژو 2 فوتی و 3 مصدوم برجای گذاشت

واژگونی خودرو پژو 2 فوتی و 3 مصدوم برجای گذاشت

گروه استان ها – تهران بزرگ- رئيس اداره تصادفات پليس پايتخت از واژگونی یک دستگاه پژو 206 در بزرگراه شهید " آيت الله هاشمي" خبر داد و گفت: در این حادثه 3 عابر مصدوم و راننده و سرنشین خودرو جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "احسان مومنی " گفت: روز گذشته در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110مبني بر  واژگوني یک دستگاه خودرو 206 در مسير مسير بزرگراه "آيت الله هاشمي" غرب به شرق فرحزاد، بلافاصله تيم کارشناسي تصادفات منطقه 23پليس راهور پايتخت به همراه نيروهاي امدادي به محل حادثه اعزام شدند.

وي افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد كه يک دستگاه سواري پژو 206 واژگون و در اين حادثه متاسفانه راننده و سرنشین خودرو به علت شدت ضربه وارده در صحنه حادثه فوت و 3 تن از عابران پیاده مصدوم شده اند که توسط نيروهاي امدادي به مراکز درماني انتقال یافتند.

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت گفت: کارشناسان علت حادثه را سرعت زياد ناشي از تخطي از سرعت مطمئنه اعلام کرده اند و اظهار داشتند که در بررسی های انجام شده مشخص شد در ابتدا خودرو پژو به شدت با گاردريل برخورد و به سمت غرب فرحزادي چرخش کرده و پس از شکستن گاردريل ها، واژگون شده است.

اين مقام انتظامي به رانندگان توصيه کرد: هنگام رانندگي از کمربند ايمني استفاده کنند و در زمان بارندگي و لغزنده بودن سطح معابر با سرعت کمتري از سرعت حد مجاز حرکت کنند و کاملاً به جلو توجه کافي داشته باشند.

رئيس اداره تصادفات پليس پايتخت اظهار داشت: اميدواريم با رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي توسط کليه کاربران ترافيک شاهد وقوع چنين حوادث تلخي در سطح معابر شهر نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top