کد خبر: 312959
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

پرسپولیس تیم گردن کلفتی است اما ما تراکتور هستیم


 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: خوشحالم که نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر را با پرسپولیس آغاز می کنیم.

سرمربی سرخپوشان تبریزی یادآور شد: پرسپولیس تیم گردن کلفتی است اما ما تراکتور هستیم و کاملا آماده هستیم. با توجه به شرایط جدول جای ریسک هم نداریم.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اقتصاد آینده ، ساکت الهامی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و تراکتور در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال گفت: فردا یک دربی مهم برای تراکتور محسوب می شود و خوشحالم فردا مقابل پرسپولیس بازی داریم و نیم فصل را اینگونه شروع می کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور افزود: هر دو تیم از یکدیگر شناخت خوبی دارند و من فکر می کنم بتوانیم بازی خوب و قابل قبولی را برای هواداران برگزار کنیم.

 

وی درباره شرایط تیمش اظهار نظر کرد و گفت: امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و لایق پیروزی باشیم.

 

الهامی افزود: خوشبختانه اردوی خوبی در ترکیه برگزار کردیم. تنها تیمی بودیم که به خارج از کشور رفتیم و امیدوارم خودمان را آماده کنیم.

 

 

سرمربی تراکتور درباره برنامه خود برای نیم فصل دوم تصریح کرد: ۱۴ بازی خیلی سخت داریم و نگاه فینال گونه به این بازی ها هم داریم. معجزه در فوتبال وجود ندارد و هر کس بیشتر زحمت بکشد خوش شانس و موفق تر است. بچه های تراکتور پتانسیل خوبی دارند.

 

الهامی درباره نحوه ادامه کار در تراکتور گفت: روز اول که آمدم خواستم کمک کنم اما بعد دیدم که آنها به من کمک کردند. تمام سعی ام این است که خادم تراکتور باشم و پرشورها از من راضی باشند و تیمی داشته باشیم که لایق تبریز باشد.

 

وی درباره عملکرد تیمش در نقل و انتقالات گفت: رفتن بازیکنان ناخواسته بود. سید احمد موسوی می خواست جایی برود که بازی به او برسد. بر اساس نیازهایمان هم بازیکن گرفتیم. فخرالدینی و مدافع برزیلی و مهاجم الجزایری می توانند به ما کمک کنند.

 

سرمربی تراکتور درباره نقش پررنگ یک مدیر برنامه که گفته می شود در این تیم است گفت: نمی خواهم درباره این مساله حرف بزنم. باید از مالک باشگاه بپرسید که از عملکردش راضی هستند. نقل و انتقالات خوبی بوده و باب میل کادر فنی هم بوده است. او از ابتدای فصل در کنار ما حضور داشته است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top