کد خبر: 312965
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۶:۴۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

مدارس و ادارات بویراحمد و دنا با ۲ ساعت تاخیر آغاز به کار می کنند

وحید محمدی تبار  یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی، بارش برف،سرما و برودت هوا و یخ زدگی معابر طبق مصوبه کمیته اضطرار مدیریت بحران استان و موافقت استاندار به منظور رعایت حال مردم امروز ششم بهمن ماه ادارات ۲ شهرستان و در مناطق سردسیری عشایری استان با تاخیر آغاز به کار می کنند.

وی افزود: این بخشنامه شامل تمامی ادارات ، بانکهای دولتی و خصوصی ، شرکت های بیمه ، سازمانها ، نهاد ها و دانشگاه ها در شهرستان های بویراحمد و دنا خواهد بود و تمامی آن ها  با ۲ ساعت تاخیر آغاز بکار خواهند کرد.

مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همچنین مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان های بویراحمد ، دنا و مدارس عشایری استان در مناطق سردسیری به دلیل سرما، یخبندان، برودت هوا و یخ زدگی معابر امروز یکشنبه با ۲ ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز می کنند.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: فعالیت این سامانه بارشی تا اوایل صبح امروز ادامه دارد و در مناطق گرمسیری سبب بارش باران در ارتفاعات و مناطق مستعد و کوهستانی بارش برف، کاهش دما، وزش باد شدید و کولاک برف می شود.

ولی بهره مند افزود: با ورود این موج بارشی به استان کاهش دما بین ۷ تا ۸ درجه در مناطق مختلف استان قابل پیش بینی است.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد به رانندگان توصیه کرد که از سفر های غیر ضروری و تردد بپرهیزند در غیر اینصورت تجهیزات زمستانی و قرار دادن جیره خشک و لباس زمستانی گرم در داخل وسیله نقلیه برای استفاده در مواقع ضروری به همراه داشته باشند.

بهره مند ابراز داشت: تا اواسط هفته آینده با توجه به افت شدید دما اقدامات لازم برای حفظ تولیدات و محصولات کشاورزی از قبیل کنترل دما، رطوبت و تهویه در گلخانه ها، مرغداری ها و دامداری ها در نظر گرفته شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با عبور این موج بارشی تا اواخر این هفته، ورود سامانه بارشی دیگری مورد انتظار نمی باشد.

انتهای پیام


+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top