آخرین اخبار

کد خبر: 312993
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

نجات كودك 8 ساله در خانه ای متروك وسط بيابان

نجات كودك 8 ساله در خانه ای متروك وسط بيابان

گروه استان ها- خراسان رضوی - جانشین فرمانده انتظامي "بردسکن" از تلاش مأموران انتظامی ، نیروهای مردمی، سپاه و هلال احمر براي نجات پسر بچه گم شده در بيابان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"محمد تقی قربانی" گفت: پنج شنبه گذشته خانم جوانی با نگرانی و اضطراب ضمن تماس تلفنی با 110 اعلام کرد، فرزند خردسالش در یکی از روستاهای بخش "شهرآباد" این شهرستان گم شده است.

وي افزود: با توجه به اهمیت موضوع، مأموران انتظامي با تشكيل چند تيم ويژه، تحقیقات خود را برای پیدا کردن کودک گمشده آغاز کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: تحقیقات اولیه نشان مي داد، مادر اين كودك سر مسئله اي پيش پا افتاده به او ايراد مي گيرد و پسر بچه 8 ساله كه از اين بابت ناراحت مي شود، تصميم گرفته به خانه يكي از بستگان واقع در روستايي کویري با فاصله ای حدود 40 کیلومتری برود و در هوای سرد و بارانی از خانه بيرون زده است.

سرهنگ قربانی گفت: با توجه به برودت هوا و ریزش نزولات جوی و نوع لباس كودك هنگام خروج از خانه كه مناسب فصل سرد زمستان نبود و از طرفی کویری و صعب العبور بودن منطقه و احتمال حمله وحوش به این پسربچه، اهمیت و حساسيت موضوع  بیش از پيش شد.

وی خاطر نشان كرد: با مدیریت پلیس، نیروهای مردمی و همراهي تيم هاي سپاه و هلال احمر به صورت پیاده ردزني هاي گسترده در كوير آغاز و پس از تلاش 7 ساعته پسربچه در خانه متروکه ای در دل بیابان و در حالی که از ترس و سرما به خود می لرزید و نایی  براي راه رفتن نداشت پیدا و حوالي ساعت يك و 30دقيقه بامداد به خانواده اش تحویل داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی "بردسکن" با اشاره به رضایتمندی مردم روستا از عملکرد پلیس و نیروهای امدادی به والدين توصيه كرد: نحوه برخورد خانواده با کودک بسیار مهم و حائز اهميت است و خانواده ها بايد ضمن مشورت با مشاوران حوزه کودک، از روش های مناسب و صحيح تربيتي و فرزند پروري استفاده كنند تا از وقوع  چنين وقايع خطرناكي  پيشگيري شود.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top