کد خبر: 312999
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
در هفته ششم لیگ برتر فوتبال قم؛

تیم‌های فوتبال مهام پلیمر، عقاب و هما از سد حریفان خود عبور کردند

 هفته ششم و ماقبل پایانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال استان قم شامگاه یکشنبه در ورزشگاه شهید حیدریان قم به پایان رسید و تیم فوتبال عقاب موفق شد در یک بازی نزدیک و فشرده یک بر صفر تیم فوتبال پیام را شکست دهد.

تیم سوهان طباطبایی دیگر تیم پیروز بود که همانند عقاب در مسابقه‌ای کم گل برابر آکادمی نوین یک بر صفر پیروز شد. همچنین مهام پلیمر در دیدار برابر وحدت ۲ بر صفر صاحب پیروزی شد و سه امتیاز این بازی را از آن خود کرد.

در پرگل‌ترین بازی هفته که البته تنها ۳ گل در بر داشت تیم هما ۲ بر یک برابر اکباتان به پیروزی رسید و وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود بخشید. در ادامه این رقابت‌ها تیم‌های وحدت و آکادمی نوین روز پنج شنبه ۱۰ بهمن در ورزشگاه شهید حیدریان با هم دیدار می‌کنند.

همچنین از هفته هفتم و پایانی نیم فصل جمعه ۱۱ بهمن ۲ بازی برگزار می‌شود که تیم هما به مصاف مهام پلیمر می‌رود و این دیدار از ساعت ۱۳ برگزار می‌شود و سپس از ساعت ۱۵ تیم‌های عقاب و اکباتان برابر هم صف آرایی می‌کنند.

همچنین در تنها بازی باقی مانده هفته هفتم، سوهان طباطبایی با پیام روبرو می‌شود و با برگزاری ۲ دیدار معوقه از هفته سوم بین تیم‌های وحدت با هما و آکادمی نوین با اکباتان پرونده نیم فصل نخست بسته می‌شود.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top