کد خبر: 313014
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

ممنوعیت تردد خودرو در محور سرابله به ایلام و بالعکس

ممنوعیت تردد خودرو در محور سرابله به ایلام و بالعکس

گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس راه استان از ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در جاده ایلام - سرابله و بالعکس به دلیل فعالیت های عمرانی از امروز تا روز جمعه ۱۱ بهمن ماه خبرداد.

 

سرهنگ "رضا همتی زاده" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهار داشت: جاده  سرابله - ایلام به دلیل فعالیت های عمرانی و عرض کم جاده ظرفیت تردد خودروهای سنگین را نداشته  و رانندگان بایستی از مسیرهای تعیین شده، تردد کنند.

وی ادامه داد: تردد در جاده ایلام به سرابله و بالعکس به دلیل فعالیت های عمرانی از امروز  تا پایان روز جمعه (۱۱ بهمن ماه) برای خودروهای سنگین ممنوع است.

وی گفت: مسیرهای تعیین شده برای تردد خودروهای سنگین( ایلام- ایوان- قلاجه- اسلام آباد) تعیین شده و خودروهای سبک  که قصد تردد در جاده سرابله را دارند بایستی از جاده قدیم سرابله تردد کنند.

این مقام انتظامی به رانندگان وسایل نقلیه سنگین توصیه کرد: از محور مزبور تردد نکند، چرا که در صورت  تردد در این محور ضمن اعمال قانون از ادامه حرکت آنها جلوگیری می شود. 

رئیس پلیس راه استان ایلام تصریح کرد: به منظور پیشگیری از حوادث، رانندگان با رعایت صبر و حوصله و توجه به قوانین و مقررات و شرایط حاکم بر جاده رانندگی کنند تا شاهد تصادفات جاده ای نباشیم#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top