کد خبر: 313022
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۲۳:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات فوتسال کارکنان نیروهای مسلح برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات فوتسال کارکنان نیروهای مسلح و گرامی داشت شهید سردار سپهبد حاج "قاسم سلیمانی" با حضور امیر سرتیپ دوم"سید کمال پیمبری" رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح، سردار "رحمت اله محمدی" سرپرست هیئت فوتبال نیروهای مسلح و سردار "بختیاری" فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین در سالن غدیر برگزار شد.

در این سری رقابت‌ها تیم‌های فوتسال کارکنان پایور نیروهای مسلح، در قالب دو دوره مقدماتی و نهایی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

سردار پیمبری رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح در رابطه با مراسم افتتاحیه گفت: تشکر می‌کنم از نيروي انتظامي جمهوری اسلامی ايران و همچنین هيئت فوتبال این نيرو كه زمینه‌ساز و ميزبان اولين دوره مسابقات فوتسال پايوران نيروهاي مسلح است.

وی ادامه داد: ما در سطح نيروهاي مسلح با توجه به مصوبات شوراي عالي ورزش و آمادگی جسماني نيروهاي مسلح، حضور پايوران در تیم‌های ورزشي را جزو اهداف و سیاست‌های مصوب شده می‌دانیم و به دنبال اين هستيم كه در يك دوره سه‌ ساله با توسعه پایگاه‌های قهرماني، حضور كاركنان پايور را در تیم‌های ورزشي خصوصا رشته‌های كاربردي افزايش دهيم.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح با قدردانی ویژه از حمایت‌های سردار "رحمت اله محمدی" و سایر دست‌اندرکاران در این رقابت‌ها افزود: امروز ما شاهد برگزاری اين قبیل  مسابقات در دانشگاه علوم انتظامي امين هستیم بنابراین باید بتوانيم با شناخت استعدادها و پرورش استعدادهاي دانشجویان در پايگاه های قهرماني به اهداف مان در كمترين زمان دست پيدا كنيم.

سردار پیمبری با اشاره به اینکه امروز ما شاهد برگزاري مسابقات 10 تيم از پايوران نيروهاي مسلح هستيم، گفت: درواقع اين سیاست‌های مصوب به جد توسط مسئولان سازمان‌ها و نيروها در حال اجراست و پيگيري می‌شود، ما نیز خودمان را آماده می‌کنیم براي المپيك پیش رو که تركيب تیم‌های ورزشي ما پايور محور شود و بتوانيم با پايوران بيشتري كه در رشته‌های مختلف زمينه توسعه را دارند در مسابقات جهاني المپيك نظاميان جهان شركت کنیم.

وی تصریح کرد: تمام هدف ما در نیروهای مسلح این است که با برگزاری چنین مسابقات ورزشی بتوانیم حس نشاط، سلامتی و شادابی را بین کارکنان نیروهای مسلح که به‌عنوان خادم مردم محسوب می‌شوند، فراهم کنیم.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top