آخرین اخبار

کد خبر: 313032
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

رسانه‌ها و گروه‌های تأثیرگذار، مردم را به حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی تشویق کنند


 

استاندار آذربایجان شرقی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را ضامن اقتدار و استقلال کشور دانست و گفت: رسانه‌ها و گروه‌های تأثیرگذار، مردم را به حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی تشویق کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اقتصاد آینده ، دکتر محمدرضا پورمحمدی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که در دانشگاه تبریز برگزار شد، با اشاره به سیاست‌های خصمانه استکبار جهانی برای دلسرد کردن مردم از نظام اسلامی، گفت: دشمن به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات است، اما ملت ایران در تمامی مقاطع نشان داده است که پشتیبان انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن است.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم‌سالاری دینی، یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و اراده مردم در انتخابات تجلی پیدا می‌کند.

 

پورمحمدی با تأکید بر تقویت فضای امید در بین مردم، اظهار داشت: انعکاس گزارش عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی از رسانه‌ها، سیاه‌نمایی‌های دشمنان را خنثی و مردم را نسبت به بهبود شرایط امیدوار می‌کند.

 

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از دیدار مردم استان با رهبر معظم انقلاب در سالروز قیام 29 بهمن مردم تبریز خبر داد و گفت: هزاران نفر از مردم استان همانند سال‌های گذشته با رهبر انقلاب دیدار و تجدید پیمان می‌کنند.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top