کد خبر: 313079
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

شاكرمي در اختتاميه پويش ملي - حمت - : رونق توليد ، اساس پيشرفت و توسعه اقتصاد كشور است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نخستین پویش ملی «حمت» ( حامیان مردمی تولید) با هدف معرفی الگوهای موفق فعالیت های اقتصادی و با حضور"حاتم شاه کرمی " معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "حمید شاه آبادی " معاون صدای رسانه ملی و"محمدمهدی هادوی "معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و سایر مسئولان ذیربط در در استودیو شماره یک ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

شاکرمی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت : رونق تولید پایه و اساس پیشرفت و توسعه اقتصاد کشور برای مقابله با تهدید و تحریم دشمنان است که همواره در بیانات مقام معظم رهبری مورد تاکید بوده است .

شاکرمی با اشاره نقش ارزشمند صدا و سیما در حمایت از تولیدکنندگان گفت: هیچ حرکت توسعه ای بدون پیوست و زیر ساخت فرهنگی پایدار نمی ماند و صدا و سیما با برگزاری این پویش و ترویج فرهنگ گفت و گو در راستای رونق تولید و حمایت از تولیدکنندگان توانسته این نقش را به خوبی ایفا کند.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه افزود: نتیجه این پویش اعتماد سازی و اعتبار بخشی به تولید داخل است که این یکی از نقاط قوت این پویش است.

وی در ادامه افزود: لازمه اجرایی شدن اهداف اقتصاد مقاومتی استفاده از تمام ظرفیت های موجود به منظور ارتقا و رونق تولید و افزایش بهره وری در بخش های مختلف تولیدی کشور است که همه  ارکان نظام باید در تبعیت از آن همراه و همگام و دارای یک نگاه باشند و از بخش نگری در این مسیر خودداری کنند .

شاکرمی با اشاره به همراهی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از این پویش مردمی گفت : وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در زمینه ارتقا مهارت های فنی ، سلامت نیروی کار و اصلاح ساختار بنگاه های اقتصادی و همچنین حمایت از واحدهای مشکل دار در جهت رونق تولید و تثبیت اشتغال موجود گام های موثر و بزرگی برداشته است .

وی با اشاره به اخذ مشاور متقاضیان سرمایه گذاری خرد در فعالیت های تولیدی خاطر نشان کرد : خوشبختانه زمینه اخذ مشاوره از طریق مشاورین فنی عضو که با مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تاسیس و دارای فعالیت هستند نیز می توانند در کنار تولیدکنندگان به عنوان یک مشاور فنی و قوی این پویش را همراهی کنند .

معاون روابط کار وزارت تعاون  ، کار و رفاه اجتماعی  اظهارکرد: ما اعلام آمادگی داریم با معرفی یکی از مدیران حوزه معاونت روابط کار در این پویش ها همکاری و حضور مستمر داشته باشیم.

 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top