آخرین اخبار

کد خبر: 313368
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۲۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

نشست شورای ارتباطات شستا و اصحاب رسانه اصفهان

نشست مدیر روابط عمومی هلدینگ صدرتامین ، مسئولین روابط عمومی ذوب آهن اصفهان و مدیران روابط عمومی سایر شرکت های تابعه دراصفهان با جمعی از اصحاب رسانه این استان سه شنبه 15 بهمن ماه برگزار شد .


 

به گزارش خبرنگار اقتصاد آینده از اصفهان/ در این نشست محسن بیدی مدیر روبط عمومی هلدینگ صدرتامین ، هدف از برگزاری این جلسه را هم افزایی شرکت های صدر تامین در اصفهان واصحاب رسانه در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی دستاوردها و فعالیت ها در حوزه های مختلف این هلدینگ ذکر نمود و افزود : مسئولین شرکت های هلدینگ صدرتامین همواره آماده پاسخگویی به اصحاب رسانه هستند و مسئولین روابط عمومی این شرکت می بایست با افزایش ارتباط و تعامل سازنده با رسانه ها ، زمینه توسعه این فعالیت ها را فراهم سازند .

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان نیز ضمن قدردانی از اصحاب رسانه اصفهان ، ابراز امیدواری نمود که باکمک رسانه ها بیش از گذشته ، فعالیت های این مجتمع عظیم صنعتی در زمینه رونق تولید ، مسئولیت های اجتماعی و... به اطلاع افکار عمومی رسانده شود .

علی راعی مشاور عالی امور مجلس و ارتباطات اجتماعی ذوب آهن نیز به اهمیت فعالیت های رسانه ها در راستای توسعه اقتصادی اشاره کرد و گفت : تعامل صنعت و رسانه در اصفهان از شرایط خوبی برخوردار می باشد و به ویژه امسال این تعامل در راستای رونق تولید ، بروز و نمود قابل توجهی داشته است .

اصحاب رسانه حاضر در این جلسه نیز به مواردی همچون ضرورت توسعه ارتباط رسانه و صنعت ، مسائل و مشکلات حال حاضر رسانه ها و چشم انداز پیش رو سخن گفتند .+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top