آخرین اخبار

کد خبر: 313562
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

بارش برف در محورهاي مواصلاتي استان آذربایجان شرقی

بارش برف در محورهاي مواصلاتي استان آذربایجان شرقی

گروه استان ها-آذربایجان شرقی -سرپرست پلیس راه استان با اشاره به بارش برف و کاهش دید در اکثر محور هاي مواصلاتي استان به رانندگان توصيه كرد: از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کنند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سرهنگ "رضا کریمی نژاد " گفت: بارش نزولات جوی به ویژه برف که از شب گذشته در استان آذربایجان شرقی شروع شده و هم اكنون در اکثر محورهای استان در حال باریدن است لذا تمامی جاده های استان لغزنده بوده و رانندگان با حوصله و ایمنی تردد کنند.

وي گفت : با توجه به شدت  بارش برف در استان، احتمال ادامه بارش در روزهاي آتي و مه آلود بودن منطقه متصور است و عبور و مرور در محورهاي کوهستانی فقط با زنجير چرخ امكان پذير است.

این مقام انتظامی از رانندگان خواست خودرو خود را به تجهيزات ايمني و وسايل گرمايي و زنجير چرخ تجهيز نمايند و در صورت امکان از سفر هاي غير ضروري خودداري كنند. 

سرهنگ کریمی نژاد افزود: تمامی محورهای مواصلاتی استان باز بوده و تردد در جاده های روستایی با زنجیر چرخ امکان پذیر است لذا با توجه لغزندگي جاده‌ها و كاهش ديد رانندگان بخصوص با وجود مه غليظ با احتیاط رانندگی کنند .

این مقام انتظامی استان با اشاره به لغزنده بودن جاده ها اضافه كرد: رعايت فاصله طولي بيشتر با خودرو مقابل، رانندگي با سرعت مطمئنه، اطمينان از سالم بودن وسيله نقليه قبل از حركت و بخصوص اطمينان از سالم بودن سيستم روشنايي و برف‌پاك كن، از موارد بسيار مهم براي رانندگي در چنين شرايط جوي، محسوب مي‌شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top