آخرین اخبار

کد خبر: 313566
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تامین امنیت مردم، مهمترین ماموریت ناجا - نقش موثر پلیس فرودگاه در انجام پروازها

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن مهری" در جلسه تکریم و معارفه رئیس پلیس فرودگاه استان، ضمن تبریک ایام ولادت بانوی 2 عالم حضرت فاطمه (س)، گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، سیره ائمه اطهار (ع) در نیروی انتظامی جاری است و کارکنان خدوم این سازمان با الگو گرفتن از اهل بیت (ع) خالصانه به مردم خدمت می کنند.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور، افزود: امسال در حالی چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتیم که مردم با حضور حماسی خود در یوم الله 22 بهمن به دنیا ثابت کردند پای آرمان های والای انقلاب ایستاده اند.

سردار مهری در ادامه ضمن گرامی داشت چهلمین روز شهادت سردار دل ها "حاج قاسم سلیمانی"، گفت: حضور میلیونی مردم ولایتمدار ایران در تشییع پیکر شهید "سلیمانی"، نشان از محبوبیت این سردار رشید اسلام و حمایت گسترده ملت از جبهه مقاومت داشت که لرزه بر اندام دشمنان نظام انداخت.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در طول سالیان گذشته مقاطع حساسی را پشت سر گذاشته است، اظهار داشت: در روزهای آتی، انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم که حضور حداکثری مردم اهمیت بسیار زیادی در این مقطع حساس دارد.

سردار مهری با تاکید بر لزوم برقراری امنیت کامل در انتخابات، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی وظیفه تامین نظم و امنیت انتخابات را بر عهده دارد که در این راستا از مدت ها قبل برنامه ریزی های لازم توسط مسئولان صورت گرفته است.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: برقراری نظم و امنیت جامعه یکی از مهمترین ماموریت های ناجاست و کارکنان پلیس فرودگاه ها نیز در این راستا شبانه روز تلاش می کنند.

وی با اشاره به تلاش های گسترده پلیس فرودگاه در پیشگیری از قاچاق و ارائه خدمات به مسافران، خاطرنشان کرد: پروازهای داخلی و بین المللی منظمی در طول سال از طریق فرودگاه گرگان صورت می گیرد که نقش پلیس در انجام این پروازها در امنیت کامل، انکار ناپذیر است.

سردار مهری ضمن تقدیر از تلاش های سردار "روح الامین قاسمی" در خدمت رسانی به مردم و همکاری با پلیس فرودگاه، گفت: فرودگاه گرگان، از جمله فرودگاه های امن کشور بوده و این مهم حاصل تلاش شبانه روزی پلیس و سایر دستگاه های متولی است.

گفتنی است، در پایان از زحمات سرهنگ "لریان" تقدیر و سرهنگ "رمرودی" به عنوان رئیس پلیس فرودگاه استان معرفی شد.#

 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top