کد خبر: 313589
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رأی، امنیت آفرین است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله"سید کاظم نورمفیدی" در دیدار با سردار "روح الامین قاسمی" و رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی گلستان، گفت: ماموران ناجا حقیقتا مجاهدانه در راه تامین نظم و امنیت جامعه تلاش می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رأی، امنیت آفرین بوده و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به دنبال دارد.

امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی، آینده مردم به دست خودشان بوده و انتخاب مجلسی کارآمد و مقتدر، می تواند بسیاری از مشکلات و دغدغه های شهروندان را کاهش دهد.

آیت الله نورمفیدی، نقش ناجا را در برگزاری انتخابات سالم و امن، بسیار مهم دانست و گفت: تامین نظم و امنیت انتخابات وظیفه سنگین و حساسی است که بخش عمده آن بر عهده نیروی انتظامی قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان افزود: کارکنان خدوم ناجا در همه صحنه ها خصوصا روزهای حساس، با تمام وجود پای کار بوده و بدون هیچ چشم داشتی برای امنیت و آرامش جامعه تلاش می کنند.

امام جمعه گرگان تصریح کرد: برگزاری انتخابات دوم اسفند در امنیت کامل و با حضور گسترده آحاد مردم، پاسخ محکمی به یاوه گویی دشمنان قسم خورده انقلاب خواهد بود.

آیت الله نورمفیدی ضمن تقدیر از اقدامات جهادی و خالصانه سردار "روح الامین قاسمی" در تامین امنیت جامعه و مقابله با مخلان آرامش مردم، گفت: پلیس گلستان در ماه های اخیر تلاش های بی وقفه ای در راستای برقراری نظم و امنیت انجام داده که قابل تقدیر است.

در ادامه این دیدار، سردار روح الامین قاسمی" گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و در راه دفاع از آرامش مردم با تمام توان انجام وظیفه خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی گلستان با تاکید بر آمادگی کامل پلیس استان برای تامین نظم و امنیت انتخابات، تصریح کرد: نیروی انتظامی در 3 مرحله قبل، حین و بعد از برگزاری انتخابات ماموریت هایی بر عهده دارد که برنامه ریزی لازم برای انجام هر چه بهتر آن ها از مدت ها قبل صورت گرفته است.

سردار قاسمی ضمن تقدیر از حمایت های مردم و مسئولان استان از طرح ها و اقدامات پلیس، گفت: کارکنان ناجا خود را خادم مردم دانسته و همواره برای دفاع از امنیت و آرامش شهروندان آماده اند.*

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top