آخرین اخبار

کد خبر: 313607
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۲۵
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

دعوت استاندار قم از مردم برای شرکت در انتخابات

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری قم،‌ بهرام سرمست در این اطلاعیه بیان کرده‌است: «انتخابات»؛ ارزشمندترین دستاورد انقلاب اسلامی، عنصر همبستگی و وفاق ملی و تجلی عینی مشارکت مردم درتعیین سرنوشت خود است.

این پیام حاکی است: اینک درمقطع حساس کنونی و به فاصله اندکی از حضور حماسی مردم درراهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی، زمان حضور حماسی فرارسیده‌است و آحاد ملت بزرگ ایران، با تاسی به وصایای گهربار امام راحل و در عمل به رهنمودهای ارزنده مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و مراجع عظام تقلید، شرکت در انتخابات را نه‌تنها به‌عنوان یک وظیفه دینی و ملی، بلکه به‌عنوان حق قانونی برای تعیین سرنوشت فرض نموده و با حضور پرشور و آگاهانه درپای صندوق‌های رای،ضمن ترسیم جلوه‌های زیبا و کم‌نظیری ازمردم‌سالاری و اسلامیت درمقابل دیدگان جهانیان، روح و نیروی تازه‌ای را در کالبد کشور، ملت و انقلاب اسلامی جاری خواهند ساخت.

دراین پیام ذکرشده است: به فضل الهی و با تلاش جمیع عوامل دست‌اندرکار، زمینه برگزاری قانونمند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان قم مهیا شده‌است.

پیام حاکیست:‌ ان‌شاء‌الله در روز جمعه دوم اسفند و همگام با مردم ایران شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و در کمال امنیت و با مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای خواهیم بود تا پشتوانه محکمی در تقویم انسجام و اقتدار ملی میهن عزیزمان گردد و با ثبت حماسه زرین و باشکوه دیگری در کارنامه خود، عرصه را برای پیشرفت و بالندگی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی، هموارسازیم.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، روز جمعه دوم اسفندماه جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.+ 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top