کد خبر: 313635
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۰۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

مدیرکل اوقاف قم خبر داد: استقرار صندوق اخذ رأی در 5 بقعه متبرکه استان قم

قم پرس ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری اظهار کرد: دوم اسفندماه روزی است برای میثاق مجدد ملت ایران با آرمان‌های امام راحل و انقلاب شکوهمند اسلامی و روزی که حماسه‌ای دیگر در حمایت از نظام جمهوری اسلامی رقم خواهد خورد.

وی افزود: با توجه به لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری، پنج بقعه متبرکه شاخص استان قم برای استقرار صندوق‌های اخذ رأی تجهیز و آماده شده‌اند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه نیروهای لازم برای این منظور به فرمانداری قم معرفی شده‌اند گفت: صندوق شماره 139 به منظور اخذ رأی خواهران در حرم چهار امامزاده واقع در خیابان 19 دی مستقر می‌شود.

وی ادامه داد: دو صندوق 112 و 113 ویژه برادران و خواهران هم در صحن حرم مطهر امامزاده سید علی(ع) مستقر خواهد شد و علاوه بر این، شهروندان محترم می‌توانند برای شرکت در انتخابات به صندوق شماره 27 که در صحن آستان مقدس امامزاده سلطان محمد شریف(ع) واقع در خیابان انقلاب مستقر می‌شود مراجعه کنند.

اسکندری خاطرنشان کرد: صندوق‌های شماره 396 و 397 هم ویژه برادران و خواهران در صحن حرم مطهر امامزاده ابراهیم(ع) در نظر گرفته شده است.

 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top