آخرین اخبار

کد خبر: 313647
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

انهدام باند سارقان لوازم داخلی خودرو در پایتخت

انهدام باند سارقان لوازم داخلی خودرو در پایتخت

گروه استان ها – تهران بزرگ- رئيس پايگاه ششم پليس آگاهي از دستگيري و انهدام باند 4 نفره سارقان لوازم داخلی خودرو با 150 فقره سرقت خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه "بهزاد اختياري" گفت: بيست و نهم دي ماه سال جاري در پي دریافت اطلاعيه اي از کلانتري 121 سليمانيه مبني بر تجمع تعدادي سارق سابقه دار در منزلي واقع در محدوده خيابان سعيدي بلافاصله با هماهنگي انجام شده وکسب دستور از سرپرست دادسراي ناحيه 15 تهران، اکيپي از کارآگاهان تيم مبارزه با سرقت پايگاه به آدرس اعلامي اعزام و دو متهم به نام هاي " اصغر " 33 ساله و "جعفر" 36 ساله را دستگير کردند.

وي افزود: متهمان پس از انتقال به پايگاه ششم در مقابل افسر پرونده اظهار داشتند، فردی به نام "بهروز " 30 ساله با يک دستگاه خودرو پرايد اقدام به سرقت لوازم خودرو مي کند و سپس اموال مسروقه را به منزل آنها انتقال مي دهد و بعد در فرصتي مناسب به فروش مي رساندند.

رئيس پايگاه ششم پليس آگاهي تهران بزرگ تصریح کرد: در ادامه رسيدگي با هماهنگي انجام شده پرونده به دادسراي ناحيه 34 تهران (ويژه سرقت) ارسال و طبق دستور بازپرس شعبه اول دستگيري بهروز در دستور کار قرار کارآگاهان گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از بررسي هاي به عمل آمده، ابتدا مشخصات کامل و شماره پلاک خودرويي که متهم با آن رفت و آمد می کرد، استخراج و به دنبال آن متهم را در هفتم بهمن ماه در یک عمليات ضربتي در پاتوقش در محدوده خيابان مخبر دستگير و به همراه خودرو توقيفي به پايگاه ششم پليس آگاهي انتقال مي يابد .

سرهنگ اختیاری گفت: بهروز پس از دستگيري صراحتاً به سرقت هاي ارتکابي اقرار و بيان داشت، بيش از 150 فقره سرقت ضبط، باند، باطري، زاپاس ومحتويات داخل خودرو را با همدستي فردي به نام " کريم " 40 ساله مرتکب شده است.

وی افزود: کارآگاهان در گام بعدي تحقیقات پلیسی محل سکونت کريم را در خيابان مخبر شناسايي و این متهم نیز در دهم بهمن ماه طي عملياتي پلیسی دستگير شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هر 4 متهم به همکاری با یکدیگر در ارتکاب به سرقت اعتراف کردند، گفت: کارشناسان ارزش اموال سرقتی بيش از يک و نيم ميليارد ريال برآورد کرده اند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تصریح کرد: با تلاش کارآگاهان تعدادي از مال باختگان شناسايي شده و هر 4 متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفي شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top