آخرین اخبار

کد خبر: 313648
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

اردبیلی‌ها دوم اسفند حماسه بزرگ دیگری خلق می‌کنند

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر بهنام‌جو عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: روند توسعه استان با حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب اصلح شتاب بیشتری می‌گیرد چرا که نمایندگان استان نقش بسیار مهمی در توسعه استان می‌توانند داشته باشند.

وی افزود: فعالیت‌هایی که در استان اردبیل انجام شده، اعم از راه آهن، راه‌های استان، منابع آبی و اشتغال زایی حاصل اتحاد و همدلی و اقدامات تیمی است.

استاندار اردبیل با بیان اینکه نماینده اصلح می‌تواند پیگیر مسائل و مشکلات استان باشد، گفت: اقدامات انجام گرفته در طول این مدت از عنایت خاص نماینده ولی فقیه در استان و تلاش‌های مجموعه دستگاه‌های دولتی و نمایندگان استان است پس با توجه به نقش بسیار مفیدی که این عزیزان می‌توانند در پیگیری مسائل و مشکلات استان داشته باشند انتخابات هم یک موضوع بسیار مهم است.

وی افزود: نهضت چهار خطه کردن و اتوبان سازی استان آغاز شده و هر سال حداقل ۶۰ کیلومتر به میزان جاده سازی و چهار خطه کردن راه‌های اصلی افزوده می‌شود.

رئیس شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: مردم اردبیل قدرشناس هستند و با انتخاب خوب خودشان در توسعه استان نقش مهمی ایفا می‌کنند.

وی ادامه داد: در بعد اشتغال و کارخانجات در دو سال اخیر علیرغم تمام تحریم‌ها و فشارهایی که ایجاد شده رونق صنعت ما بسیار بیشتر بوده است.

استاندار اردبیل با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور پروژه‌های مهمی افتتاح شد، گفت: پروژه‌هایی که در حال احداث است در دو سال اخیر علیرغم تحریم‌ها حداقل نزدیک به ۳۰-۴۰ درصد نسبت به سنوات گذشته افزایش داشته است.

بهنام جو افزود: در بخش کشاورزی نیز شاهد شروع عملیات اجرایی پایاب سد گیوی با اعتبار بالغ بر ۲۲۰ میلیارد تومان هستیم این موضوع از مطالبات مردم منطقه و شهرستان گیوی بود.

استاندار اردبیل بیان کرد: در شهرستان‌های خلخال پارس آباد، گرمی، مشکین شهر، اردبیل، نیر، نمین، سرعین و همه شهرستان‌ها پروژه‌های بسیار خوبی فعال است که همه برگرفته از یک کار تیمی و بسیار خوب و موفق است که قطعاً باحضور نمایندگان عزیز این فعالیت‌ها دو چندان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تصمیمات کلان مملکتی در بعد ارتباطات خارجی و سیاست گذاری‌هایی که انجام می‌شود بسیار مؤثر است، افزود: تصمیماتی که در مجلس گرفته می‌شود در توسعه کشور و استان نقش بسیار بالایی دارد و در این راشتا به از مردم خوب استان دعوت می‌کنیم که در روز جمعه حضور چشمگیری در پای صندوق‌های رأی داشته باشند و یک حماسه دیگر را بیافرینند.

انتهای پیام


+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top