آخرین اخبار

کد خبر: 313688
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

انهدام باند سارقان منزل در هرمزگان

انهدام باند سارقان منزل در هرمزگان

گروه استان ها – هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند 4 نفره سارقان منزل و کشف 59 فقره سرقت در بندرعباس خبر داد.

 

سردار" غلامرضا جعفری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهرستان بندر عباس ، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با اقدامات تخصصی و شگردهای پلیسی باند 4 نفره سارقان منازل شهرستان بندرعباس را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و اخذ نیابت قضائی در یکی از استان های مرکزی کشور دستگیر و به استان هرمزگان منتقل کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: متهمان با تحقیقات فنی و مواجهه با دلایل و مدارک، به 45 فقره سرقت منزل و 14 فقره سرقت جلو بانکی و در مجموع به 59 فقره سرقت اعتراف کردند.

سردار جعفری در خصوص نحوه سرقت اعضای این باند حرفه ای اعلام داشت: متهمان با توجه به اشرافيت شان نسبت به حوزه ابتدا ساختمان ها و منازل فاقد نگهبان را به عنوان هدف سرقت شناسايي و با تخریب درب آپارتمان و شگرد توپی زنی اقدام به انجام سرقت می کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اينكه تحقیق از متهمان جهت کشف سایر سرقت های احتمالی و دستگیری سایر همدستانشان ادامه دارد، از شهروندان خواست تا هرگونه اخبار و اطلاعات انتظامي و امنيتي را با شماره 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top