کد خبر: 313710
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

قدردانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا از نیروهای پلیس

قدردانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا از نیروهای پلیس

گروه ناجا ـ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پیامی از مشارکت مردم در انتخابات و مجاهدت کارکنان ناجا در تامین با صلابت امنیت صندوق های اخذ رای قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

همکاران عزیز، فرماندهان و کارکنان خدوم نیروی انتظامی

سلام علیکم؛

  بار دیگر ملت عزیز و مقتدر ایران، عشق و وفاداری خود را به ولایت فقیه نشان داد و با مشارکت مسئولانه، شورانگیز و حداکثری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، رشد و بالندگی سیاسی ایرانیان را  به رخ جهانیان به ویژه جبهه استکبار کشید و سیلی محکم دیگری بر گونه های آمریکا نواخت و برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار خود ثبت نمود. ملت بزرگ و حماسه ساز  ما در یوم الله دوم اسفند با آراء هدفمند خود در اولین انتخاباتِ چله دوم انقلاب اسلامی، تداوم راه شهیدان و استقامت و پایداری در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی را خواستار شد و امید است راه یافتگان به مجلس و سکانداران مرکز قانون‌گذاری کشور،  قدرشناسی عملی خود را به این ملت با غیرت و با همت نشان دهند.

اما در این میان، شما مردان مجاهد و خدمتگزاران بی‌منت و شرافتمند، بدون تردید، در آفرینش این جشن ملی و حماسه بزرگ رکن اساسی و عامل مهم بشمار می روید، چرا که همه این اتفاقات خوشایند و صحنه‌های زیبا و دل انگیز که میلیون‌ها چشم در دنیا شاهدش بوده‌اند با حضور مقتدرانه و پرصلابت و امنیت آفرین شما رقم خورد. اینجانب ضمن تبریک این پیروزی ارزشمند، وظیفه خود می دانم از یکایک شما عزیزان چه کسانی که با جهاد روشنگری و بصیرت افزایی فضای حماسی و انقلابی در ناجا را تقویت نمودند و چه کسانی که  با مشارکت حداکثری و متعهدانه در انتخابات به رسالت دینی و سیاسی عمل کردند و به ویژه آنانی که با  حضور در میدان و صحنه ماموریت برای برگزاری انتخاباتی آرام و امن تلاش داشتند،  تشکر و قدردانی نمایم و از خداوند برای شما و خانواده های محترمتان صحت و سلامت را آرزو نمایم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

سید علیرضا ادیانی


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top