کد خبر: 313715
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف 5 تن و 747 کیلو انواع موادافیونی در هرمزگان

کشف 5 تن و 747 کیلو انواع موادافیونی در هرمزگان

گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 5 تن و 747 کیلو انواع موادمخدر در بهمن ماه امسال در استان خبر داد.

 

سردار "غلامرضا جعفری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : مأموران مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد جدی و قاطعانه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و به منظور تضعیف توان عملیاتی قاچاقچیان و نا امن کردن محیط و استان برای مجرمان با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در بهمن ماه امسال موفق شدند، 61 دستگاه خودرو سبک و سنگین ،13 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر را شناسایی و توقیف و 175 تن از سوداگران مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، 5 تن و 747 کیلوگرم انواع موادمخدر در استان کشف شده است، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل 4 تن و 245 کیلو تریاک، یک تن و327 کیلو حشیش ، 124 کیلو گرم هروئین ، 900 گرم مرفین و 50 کیلو سایر مواد است که با تلاش همه جانبه و شبانه روزی ماموران انتظامی استان در سطح استان کشف شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان تعداد معتادان متجاهر و کارتن خواب دستگیر شده در این مدت را هزار و 874 نفر عنوان کرد .

سردار جعفری در ادامه تعداد طرح های پاک سازی محلات و نقاط آلوده استان از حیث تهیه و توزیع مواد مخدر را 173 مرحله عنوان  و خاطر نشان کرد : در یک ماه گذشته 2 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در استان شناسایی و منهدم شده است.

فرمانده انتظامي هرمزگان هدف پليس از اجراي طرح ارتقای امنيت اجتماعي را افزايش امنيت، آسايش و آرامش عمومی شهروندان برشمرد و تصريح كرد: نيروهاي پليس با به‌کارگيري تمام توان عملياتي و انتظامي خود در تامين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کنند و لازم است شهروندان نيز ضمن رعايت نکات ايمني و امنيتي در پيشگيري از جرايم، هرگونه موارد مشکوک را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top