کد خبر: 313719
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

پيام وزير تعاون ، كار و رفاه اجتماعي به مناسبت روز مهندس

به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی متن این پیام به شرح  زیر است : 

مهندسان، سرمایه های ارزشمند و دارائی های گرانبهای هر جامعه ای هستندکه با قدرت فکر، اندیشه و دستان توانمند خود برای عبور از هر مانع و چالشی هم راه می سازند و هم راه می گشایند. ایرانیان بعنوان یکی از پنج مرکز اول جهان در تربیت مهندسان عالم و کارآمد بایستی به جایگاه شایسته خود در بهره گیری از توان مهندسان تربیت شده نیز برسند.

هر زمان، ایده های مهندسان تلاشگر و خلاق وارد عرصه اجرا شده ، شکوفایی تمدن بشری را رقم زده و هر بیننده ای را از شکوه این آفرینش ها شگفت زده ساخته است.

اگر مهندسان را آفرینندگان دنیای مدرن  بدانیم بی شک مبالغه نکرده ایم، اساس سازندگی و آبادانی در اندیشه هر مهندس نهفته است و هر زمان که شرایط بروز و ظهور پیدا کرده جامعه از ثمرات آن بهره مند شده است.

بر این اعتقادم که اگر برای این عزیزان جایگاه ویژه و شایسته ای قائل شویم و از وجودشان به نحو مطلوب در همه امور مرتبط استفاده کنیم آسایش، امنیت و رفاه کمترین ارمغانی خواهد بود برای همگان.

شکی نیست که تجارب و توان علمی آنها پشتوانه‌ای محکم برای ارتقای جایگاه کشور است. در سایه تلاش های خستگی ناپذیر این عزیزان، ایران اسلامی می تواند در همه حوزه‌های علمی، عمرانی، تحقیقاتی و فناوری بدرخشد و دستاوردهای عظیمی را ثبت کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت 5 اسفند، زادروز دانشمند گرانقدر، خواجه نصیرالدین طوسی و عرض تبریک به جامعه مهندسین کشور و همه تلاشگران و فعالان این عرصه، آرزو می کنم افکار سازنده و دستان توانمندشان در این شرایط خاص کشور که بیش از هر زمانی به وجودشان وابسته است پلی بسازد برای عبور از همه مشکلات، موانع و چالش ها و راهی بگشاید به سوی آینده ای روشن، اعتلا و پیشرفت روزافزون.

امیدوارم این قشر عزیز و مبتکر در مسیر حرکت به سوی اعتلای نام ایران اسلامی همواره پیروز و سربلند باشند.

 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top