کد خبر: 313729
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۶:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف موادغذایی قاچاق در - البرز -

کشف موادغذایی قاچاق در "البرز"

گروه استان ها- البرز- جانشین انتظامی استان از توقیف کامیون حامل 6 هزار و 448 عدد انواع مواد غذایی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در "کمالشهر کرج" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سیدجعفر حسینی" با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال مقدار قابل توجهی مواد غذایی قاچاق به استان البرز رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از اطمینان از صحت خبر در محورهای ورودی استان "البرز" مستقر شده و با رصد و پایش خودروهای عبوری درنهایت موفق به شناسایی کامیون مورد نظر در محور "اخترآباد- ماهدشت" شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان پس از تعقیب و مراقبت کامیون، هنگامی راننده قصد داشت اموال قاچاق را به یک باغ در حوالی "کمالشهر کرج" منتقل کند وارد عمل شده و با هماهنگی مقام قضائی راننده را دستگیر و خودرو را برای بررسی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سردار "حسینی" اظهار داشت: در بازرسی از کامیون، 6 هزار و 448 عدد انواع مواد غذایی از قبیل آبمیوه، نوشابه انرژی زا و زیتون خارجی کشف شد.

وی یادآور شد: ارزش اموال قاچاق توسط کارشناسان یک میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین انتظامی استان "البرز" در پایان با اشاره به تاثیر مشارکت مردم در تامین امنیت کشور خاطرنشان کرد: همکاری مردم با پلیس می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی نقش به سزایی داشته باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top