آخرین اخبار

کد خبر: 313739
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۷:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

دستبند پليس بر دستان سارق مسافر كش نما

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "رهام‌بخش حبيبي" در جمع اصحاب رسانه، گفت: در پي شكايت تعدادي از خانم‌ها مبني بر اينكه هنگامي كه به عنوان مسافر سوار خودرو شديم ناگهان سرنشين با تهديد سلاح سرد اقدام به سرقت طلاجات، موبايل، وجه نقد و ... از ما كرد كه شناسايي و دستگيري سارقان به صورت ويژه در دستور كار كارآگاهان پليس آگاهي استان قرار گرفت.

سردار "حبيبي" اظهار كرد: در بررسي‌هاي صورت گرفته مشخص شد، سارقان با سواري پرايد دارای آرم تاکسی با پلاك‌هاي جعلي تحت پوشش مسافر کش، افراد عبوري را سوار و در مکان‌هاي خلوت با تهديد سلاح سرد اقدام به سرقت اموال آنان شامل گوشي تلفن همراه، وجه نقد، ساعت، انگشتر، طلاجات و عابر بانک آنان مي‌كنند.

فرمانده انتظامي استان افزود: در اين راستا كارآگاهان پليس آگاهي پس از گشت‌زني هاي محسوس و نامحسوس و اقدامات فني و تخصصي موفق شدند يك سارق را در اين خصوص شناسايي و دستگير و وي را براي ادامه تحقيقات به پليس آگاهي منتقل كنند.

اين مقام ارشد انتظامي با بيان اينكه متهم در بازجويي فني و تخصصي و مواجه شدن با ادله و مستندات پليس به 20 فقره سرقت به عنف اقرار كرد، بيان داشت: اين سارق مسافركش نما تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شد.

انهدام 10 باند سارقان حرفه اي در شيراز

در ادامه سردار "حبيبي" عنوان داشت: طي يك ماه گذشته كارآگاهان پليس آگاهي استان موفق شدند،اعضای 10 باند سارقان حرفه‌اي منزل، احشام، خودرو و قطعات آن را شناسايي و دستگير كنند.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه در اين خصوص 55 سارق دستگير و تحويل مقام قضائي شدند، عنوان داشت: متهمان در بازجويي فني و تخصصي به 191 فقره انواع سرقت منزل، خودرو و قطعات آن اقرار كردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top