کد خبر: 313765
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

خسارت 500 میلیاردی به شرکت های معتبر

خسارت 500 میلیاردی به شرکت های معتبر

گروه استان ها – تهران بزرگ- معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 4 کلاهبردار که با جعل علائم برندهای معروف ، کلاهبرداری می کردند؛ خبر داد و گفت: نمایندگان حقوقی شرکت ها خسارت وارده به شرکت ها 500میلیارد ریال اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرهنگ کارآگاه "جهانگیر تقی پور" در تشریح این خبر، گفت: چندی پیش مدیران حقوقی شرکت های معتبر چای، تنباکو و توتون به اداره سیزدهم پلیس آگاهی مراجعه و اظهار داشتند که فرد یا افرادی با برند و مارک شرکت چای برند، توتون و تنباکو اقدام به توزیع چای های تقلبی در بازار مصرف می کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بررسی این موضوع در دستور کار تیم تخصصی عملیات اداره سیزدهم قرار گرفت، گفت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که 2 تن از متهمان اصلی پرونده در چاپخانه ای، بسته ­های چای­ی های تقلبی را در کارتن­ های جعلی بسته بندی و با چاپ لیبل و برچسب برند چای معروف، اقدام به توزیع چای­ های تقلبی می­ کنند.

سرهنگ تقی پور تصریح کرد: با دستور قضائی متهمان در مخفیگاه شان دستگیر و در بررسی از آن محل 50 هزار پاکت چای تقلبی، 350 هزار لیبل چای، تنباکو و توتون، 8 کیسه بزرگ توتون فله ای کشف و متعاقب آن چاپخانه با دستور قضائی پلمب شد.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت، افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی، متهم سوم و چهارم پرونده که وظیفه آنها توزیع محصولات تقلبی بود، شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: برابر اعلام نماینده حقوقی شرکت ها و برندهای زیان دیده اعضای باند مذکور بیش از 500 میلیارد ریال به شرکت آنها خسارت وارد کرده اند.

این مقام پلیسی در پایان خاطر نشان کرد: با دستگیری متهمان و اقرار صریح آنها به بزه انتسابی با هماهنگی قضائی هر 4 متهم با دستور قضائی برای کشف سایر جزئیات پرونده در اختیار اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار دارند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top