کد خبر: 313767
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

بازنگری طرح جامع آب‌گرفتگی شهر قم در حال انجام است

معاون خدمات شهری شهرداری قم  گفت: با توجه به تغییر اقلیم بازنگری طرح آب‌گرفتگی شهر در دستور کار شهرداری قرارگرفته و مشاوران به‌صورت جامع شهر را مورد پایش قرار داده و ۸۰ پروژه تا امروز در سطح شهر اجراشده است.

سید امیر سامع با اشاره به بارش‌های اخیر در قم از آمادگی شهرداری برای مقابله با سیلاب خبر داد و اظهار داشت: اقدامات پیشگیری جهت جلوگیری از آب‌گرفتگی معابر در همه مناطق انجام‌شده است.

وی از اجرای 80 پروژه در مناطق هشت‌گانه شهرداری خبر داد و افزود: با توجه به تغییر اقلیم بازنگری طرح آب‌گرفتگی شهر در دستور کار شهرداری قرارگرفته و مشاوران به‌صورت جامع شهر را مورد پایش قرار داده‌اند.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم اعتبار هزینه شده در اجرای 80 پروژه‌ها در مناطق را بالغ‌بر 15 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اقدامات لازم جهت اصلاح رودخانه به‌ویژه  نزدیک حرم مطهر حضرت معصومه(س) و زیر صحن امام جواد (ع) نیز انجام‌شده است.

وی خرید 7 میلیارد تومان ماشین‌آلات جهت رفع آب‌گرفتگی معابر را یکی از اقدامات انجام‌شده در این حوزه عنوان و خاطرنشان کرد: اقدامات لازم جهت مدیریت بحران در همه مناطق انجام‌شده و شهرداری در شرایط بحرانی آماده ارائه خدمات لازم به شهروندان است.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top