آخرین اخبار

کد خبر: 313806
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

پیام تسلیت استاندار قم به آیت‌الله شبیری زنجانی

به گزارش ایرنا، در این پیام آمده است: درگذشت جانسوز بانوی مومنه،‌ مرحومه مغفوره، حاجیه خانم شبیری زنجانی همشیره گرامی حضرت‌عالی، موجب تاسف فراوان گردید.

این پیام حاکی است: اینجانب این مصیبت وارده را به حضرت‌عالی و خاندان معزز، همچنین خانواده محترم حضرت آیت الله میرمحمدی(ره) تسلیت عرض نموده و از درگاه احدیت برای آن بانوی مومنه رحمت و برای آن مرجع عالی‌قدر، خانواده محترم و عموم بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می‌نمایم.

یک منبع مطلع روز پنجشنبه با تایید فوت خواهر آیت الله سید موسی شبیری زنجانی از مراجع عظام تقلید گفت که خواهر آیت الله شبیری زنجانی که همسر مرحوم آیت الله ابوالفضل میرمحمدی عضو فقید مجلس خبرگان رهبری و مادر سید محمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام و نماینده سابق قم در مجلس شورای اسلامی بود، در سن ۸۵ سالگی رحلت کرد.

ححت الاسلام محمد رضا باباخوانی رئیس دفتر این مرجع تقلید با اعلام این خبر به ایرنا در عین حال افزود که آن مرحوم از خیلی وقت بیمار بود و اینکه فوت وی به دلیل ویروس کرونا بوده یا بیماری، مشخص نیست.

باباخوانی گفت: آن مرحوم در شهر مقدس قم به خاک سپرده می شود ولی مراسم تشیع و تدفین هنوز مشخص نشده است.

 آیت الله سید ابوالفضل میرمحمدی عضو جامعه مدرسین و نماینده مجلس خبرگان رهبری و  داماد بیت آیت الله شبیری زنجانی در آذرماه امسال دارفانی را وداع گفت. /+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top