آخرین اخبار

کد خبر: 314028
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۷:۴۶
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

دستگاه سی تی اسکن جدید در بیمارستان کامکار قم نصب شد

مدیر پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: به منظور ارتقای خدمات رسانی به بیماران کرونایی، یک دستگاه سی تی اسکن جدید در بیمارستان کامکار قم نصب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، محمد احمدی روز شنبه در گفت و گویی، افزود: با نصب کامل و راه اندازی این دستگاه، ارتقای خدمات رسانی به بیماران در این بیمارستان محقق می شود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای خدمات رسانی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا ادامه داد: دو دستگاه تانک اکسیژن برای بیمارستان های کامکار و فرقانی قم با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان خریداری و نصب شده است.

احمدی با اشاره به اهمیت تامین لباس های محافظت فردی برای پرستاران و پزشکان گفت: با مجتمع بعثت مذاکرات و عقد قرارداد به منظور تامین ۵۰ هزار دست لباس مورد نیاز کادر درمانی قم انجام شده که تولید این لباس ها آغاز شده است.

به گزارش ایرنا، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز شنبه اعلام کرد: تعداد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به ۵ هزار و ۸۲۳ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۴۵ نفر رسیده و همچنین هزار و ۶۶۹ نفر تاکنون بهبود یافته‌اند.

کیانوش جهانپور گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۰۷۶ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۵۸۲۳ نفر رسید ضمن اینکه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱ نفر از مبتلایان جدید به کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۱۴۵ مورد رسید.

شهروندان باید مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی را به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس جدی بگیرند؛ استفاده از ماسک، پرهیز از روبوسی و دست دادن و سایر مواردی که در این خصوص توصیه‌شده، بیش‌ازپیش مورد تاکید کارشناسان است.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۶۶۲۰۰۲۳، ۳۶۶۲۰۹۹۹، ۳۶۷۰۶۰۳۰ و ۳۶۷۰۴۳۶۸ (با پیش‌شماره ۰۲۵) تماس بگیرند.

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top