آخرین اخبار

کد خبر: 314270
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

پرهیز از سفرهای غیرضروری

گروه استان ها-قم-آیت الله العظمی"ناصر مکارم شیرازی" در آستانه سال نو در پیامی از ملت ایران خواست تا نسبت به رعایت موارد در خواست شده از سوی مسئولان بهداشت و درمان از جمله ماندن در خانه و پرهیز از هرگونه سفر غیرضروری توجه کنند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در پیام آیت الله العظمی"مکارم شیرازی" خطاب به ملت ایران آمده است:در این ایام که مردم ما در تلاش و تکاپوی تحویل سالی نو و تدارک دید و بازدیدها بودند، بلیه ای عالم گیر، آرامش همگان را سلب کرد، در این شرایط ویژه همه شما عزیزان را به توجه جدی به خطر این بیماری با حفظ خونسردی کامل جلب می نمایم.

از تلاش ایثارگرانه و مجدانه جامعه پزشکی و پرستاری و دیگر تلاشگران عرصه بهداشت و درمان و نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی و همیاری مردمی از صمیم قلب تشکر و قدردانی می کنم، از همه ملت عزیز تقاضا دارم نسبت به رعایت تمام موارد درخواستی از سوی مسئولان بهداشت و درمان از جمله ماندن در خانه و پرهیز از هرگونه سفر غیر ضروری، دقت ویژه کنند، از مسئولان محترم نیز می خواهم با تلاش بی وقفه و اتخاذ روش های علمی، مردم کشور را (خاصه در استان های به شدت درگیر) یاری کنند.

در بخش دیگری از این پیام افزوده شده است، مردم عزیز ما با توبه به درگاه الهی و طلب عفو و توسلات و دعاهای خود در آستانه سال نو به خصوص در شب جمعه آخر سال، امیدوار به لطف خداوند و عنایات امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف باشند.

در این پیام خاطرنشان شده است:در پایان، با دعا و تضرع به درگاه ذات اقدس احدیت و توسل به ارواح طیبه حضرات معصومین(ع)، دفع و رفع این بلیه را مسئلت می نماییم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top